Neler Yeni

GİGABYTE G24-F2 SİYAH ÖLÜ PİXEL

wincenzo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
H.K
Arkadaşlar ürün elime 8 kasımda ulaştı. Ancak bugün deneme şansı buldum yeşilde ve beyazda sıkıştırılmış ufak 1 adet siyah ölü pixel mevcut masaüstüne geldiğindede gözükmekte. 14 gün iade süreci var pazartesi günü itopyayı arayıp degişimmi talep etmeliyim yoksa direk iade etmek istiyorum diye söylemelimiyim. İndirimdeyken 3400e almıştım şuan ürün fiyatı 4600 belki 25 kasımda bu fiyatlar yine asagi düşer ama ölü pixel çok can sıktı. Yardimlarinizi bekliyorum itopya iade konusunda sıkıntı çıkarıyormu. Şimdiden herkese teşekkürler

Moonlighter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
646
İsim
Ahmet
Forumda iade eden bir kaç arkadaş oldu sanırım problem çıkarmazlar hocam. Ama değişim talep etmeyi deneyin isterseniz önce

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,131
İsim
Berk
Bu model kronik sorunlu çoğu mağazanın ürün sayfasında bile aynı yorumlar var geçmiş olsun. Anakart üreticisi marka panel toplamaya kalkarsa böyle olur zaten.
Uğraşmayın iade edin, farklı modellere yönelin

Son düzenleme:

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,885
İsim
Mehmet
Bu model kronik sorunlu çoğu mağazanın ürün sayfasında bile aynı yorumlar var geçmiş olsun. Anakart üreticisi marka panel toplamaya kalkarsa böyle olur zaten.
Uğraşmayın iade edin, farklı modellere yönelin
Ekran kartını unutmuşsun :D Güzel model kanka bu aralar çok kişi aldığı için tabii ki çok fazla konusu açıldı

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Rıdvan Kadir Çulak
Aynı ürünü bende aldım ölü piksel bende de çıktı benle ilgilenen adama sordum iade oluyor mu olmaz dedi

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
519
İsim
Volkan
14 içinde koşulsuz alıyor sıkıntı yapma, ben 14. Gün gönderdim iade aldılar. Telefonla ara sana kargo kodu veriyorlar, kargoya götür işlem biter.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,004
İsim
Bilal Tepe
1080p olduğu için ölü pixeller büyük oluo 2k olsa çok göze batmaz neyse iade edin çok rahatsız ediyor ise

Hasekimam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Muhammet Çelik
Arkadaşlar ürün elime 8 kasımda ulaştı. Ancak bugün deneme şansı buldum yeşilde ve beyazda sıkıştırılmış ufak 1 adet siyah ölü pixel mevcut masaüstüne geldiğindede gözükmekte. 14 gün iade süreci var pazartesi günü itopyayı arayıp degişimmi talep etmeliyim yoksa direk iade etmek istiyorum diye söylemelimiyim. İndirimdeyken 3400e almıştım şuan ürün fiyatı 4600 belki 25 kasımda bu fiyatlar yine asagi düşer ama ölü pixel çok can sıktı. Yardimlarinizi bekliyorum itopya iade konusunda sıkıntı çıkarıyormu. Şimdiden herkese teşekkürler
Beyler sizinde monitörün kutusundaki açılış bandı köpük muydu benimkinde güvenlik bandı mı diyorlar ne o açıktı. Monitörü daha önce açıp baktılar mi diye içime kurt düştü var mı aynı durumu yaşayan?

Nurizmn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Nuri Zaman
Aynı monitörü aldım ne ölü piksel nede ghosting çıktı 180hz de veriyor monitör

leclerc16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Emre
Şans işi biraz hocam. Bende de 2 tane ölü piksel mevcuttu. Aynı şekil indirimden almıştım. Değişimle uğraşmayıp direkt olarak iade ettim bir sıkıntı çıkarmadılar 2 gün içerisinde para iadesi oldu zaten.

wincenzo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
H.K
Şans işi biraz hocam. Bende de 2 tane ölü piksel mevcuttu. Aynı şekil indirimden almıştım. Değişimle uğraşmayıp direkt olarak iade ettim bir sıkıntı çıkarmadılar 2 gün içerisinde para iadesi oldu zaten.
İade için aradilarmi peki sizi bilgilendirme yaptılarmı? Monitör bugün saat 10 gibi kendilerine teslim edilmiş yarın itopyayımı aramam gerekiyor?

Top Bottom