Neler Yeni

Gigabyte g24f-2 ÖLÜ PİKSEL

Emr.E

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Emrullah Eker
4BE8DA36-074A-4588-9734-3844659AF16D.jpeg
Gigabayte G24F-2 monitörüm elime ulaştı siyah duvar kağıdı yaptım hemen minik bir ölü piksel çıktı , sizce arayıp geri iade mi etmeliyim ?

Emr.E

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Emrullah Eker
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,050
İsim
Selim
Hayırlı olsun Allah kazasız belasız kullandırtsın nazarlardan saklasın
Amin hocam amiiinnn:) Valla başta bir siyah nokta gördüm ölü pixel sandım korktum sonra abim toz olmasın dedi baktım tozmuş derin nefes aldım :)

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
891
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Ben de bugün açtım çok şükür bir şey çıkmadı.
bende ilk açıp test yaptığımda hiç ölü piksel yoktu sonra bir kaç oyuna mı girdim pc ye res mi attım tam hatırlamıyorum ama daha sonrasında 3 ölü piksel direkt gözüme çarptı .d

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,050
İsim
Selim
bende ilk açıp test yaptığımda hiç ölü piksel yoktu sonra bir kaç oyuna mı girdim pc ye res mi attım tam hatırlamıyorum ama daha sonrasında 3 ölü piksel direkt gözüme çarptı .d
3 olması iyi aslında sorun çıkarmadan değiştirirler 1 tane tek olunca degismiyorlar.

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,352
İsim
Yusuf
Alıntıyı görüntüleGigabayte G24F-2 monitörüm elime ulaştı siyah duvar kağıdı yaptım hemen minik bir ölü piksel çıktı , sizce arayıp geri iade mi etmeliyim ?
iade/değişim hakkın var internetten aldıysan. 3 piksele kadar diye birşeyler diyenler var nerden çıktı bu durum onuda bilmiyorum ama 1 piksel dahi hata aldığın sıfır üründen çıktığında bu arızadır/fabrikasyon hatadır yani ayıplı maldır. (yani piksel hatasını bile isteye satın almadıysan) ve değişim/iade hakkın vardır. eğer firma elimizde başka stok yok derse servis servis seçeneği değerlendirilebilir veya farklı model aynı performans alternatif teklifleri istenebilir, eğer firma yok kabul etmiyoruz servise gönderin derseler servis seçeneğinden önce zaman kaybetmeden THH yoluna gidilmeli. çünkü firma kabul etmeyeceğini beyan ediyorsa monitör pinpon topu gibi kargoda senden firmaya firmadan sana gider durur.

Top Bottom