Neler Yeni

Yardım Gigabyte GA-A520M-S2H AMD anakartla ilgili yardıma ihtiyacım var

TaFlaw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmet Telkırat

Gigabyte GA-A520M-S2H AMD modelli anakarta bir apu sistem toplamak istiyorum. Apu sistem olduğu için ekran kartı olmayacak yani görüntüyü direkt olarak anakart üzerinden monitöre aktaracağım. 165hz monitörüm var, bu şekilde en fazla kaç hz alabilirim?​

RGB Delisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,284
İsim
Anonim-Anonim

Gigabyte GA-A520M-S2H AMD modelli anakarta bir apu sistem toplamak istiyorum. Apu sistem olduğu için ekran kartı olmayacak yani görüntüyü direkt olarak anakart üzerinden monitöre aktaracağım. 165hz monitörüm var, bu şekilde en fazla kaç hz alabilirim?​

@Nachi
Mesaj otomatik birleştirildi:

165hz alabilirsin diye biliyorum.

Keptın

80+ Silver
Anakartın fps üzerinde etkisi yokki. Hangi apu işlemciyi kullanacaksan youtube testleri var

rookie27

80+ Gold
165 Hz alırsın ama 5000 serisi APU`lar dışında o FPS değerlerini göremezsin.

TaFlaw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmet Telkırat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anakartın fps üzerinde etkisi yokki. Hangi apu işlemciyi kullanacaksan youtube testleri var
Sorun şurda tahmin edebileceğiniz gibi anakartta dp çıkışı yok vga ve hdmi çıkışı var hdmi ile en fazla 60hz olabiliyor diye biliyorum bunu sormak istemiştim

165 Hz alırsın ama 5000 serisi APU`lar dışında o FPS değerlerini göremezsin.
ryzen 7 5700g düşünüyorum fazla oyun oynayan birisi değilim ama arada sırada girdiğimde de tatmin etsin istiyorum ve bunun içinde binlerce lira verip ekran kartı almak mantıklı gelmiyor

rookie27

80+ Gold
Sorun şurda tahmin edebileceğiniz gibi anakartta dp çıkışı yok vga ve hdmi çıkışı var hdmi ile en fazla 60hz olabiliyor diye biliyorum bunu sormak istemiştim

ryzen 7 5700g düşünüyorum fazla oyun oynayan birisi değilim ama arada sırada girdiğimde de tatmin etsin istiyorum ve bunun içinde binlerce lira verip ekran kartı almak mantıklı gelmiyor
Tamamen sistem için bütçen nedir ?

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,347
İsim
Kürşat

TaFlaw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmet Telkırat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tamamen sistem için bütçen nedir ?
7000tl performanslı bir işlemci istiyorum(oyunlar için değil) fakat işlemci performanslı olunca ekran kartı almaya bütce kalmıyor bu yüzden apu düşündüm

Anakart üzerinden aldığın için 60Hz alabilirsin HDMI veya DP sürümünden bağımsız.
teşekkür ederim

rookie27

80+ Gold
7000tl performanslı bir işlemci istiyorum(oyunlar için değil) fakat işlemci performanslı olunca ekran kartı almaya bütce kalmıyor bu yüzden apu düşündüm
7000 TL ye çok çok daha iyi ekran kartlı sistemler alınır o kadar paraya apu almak saçmalık olur

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,347
İsim
Kürşat
Top Bottom