Neler Yeni

Gizli GameGaraj İndirimleri

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Herkese merhaba arkadaşlar;
Size bir konudan bahsetmek istiyorum. Bildiğiniz üzere günümüz de bilgisayar piyasası uçmuş vaziyette bu yüzden hepimiz indirimleri takip edip ucuza sistem almaya çalışıyoruz ama bu da gerçekten çok zor çünkü her gün zam geliyor bir şeylere. Uygun fiyata bilgisayar almak için ya Abdullah gibi kardeşlerimizin f/p sitem çıkarıp ucuza satmasını bekleyeceğiz ya da başka bir çaresine bakacağız. İşte bu başka çare başlıkta da söylediğim gibi gamegaraj gizli indirimleri bundan 3-4 hafta önce bir indirim yaptı bu firma hem de büyük bir indirim ama bunun ne reklamını yaptı ne bir yerler de gösterdi ne de duyurdu sadece siteye girip gezinirken fark eden kişiler oldu. Sistem Abdullah'ın çıkardığı sistem ile aynı tek fark var o da fiyatı, yanlış hatırlamıyorsam Abdullah sistemi 6400 TL ile çıkardı gamegaraj da ise aynı sistem 5800 TL'ye düşmüştü bende bu sistemi alan şanslı kişilerden biriyim. Demek istediğim şu arkadaşlar eğer aranız da sistem almayı düşünen uygun fiyata f/p bir sistem denk getirip almak isteyen kardeşler varsa gamegaraj'ı takibe almasını öneririm.

NOT: Lütfen bu dediklerimi Abdullah'ın aleyhin de algılamayın kendisi kitlesi için uğraşan ve gerçekten güzel sistemler çıkaran bir kardeşimiz. Sadece sizlere yardımcı olmak istedim. İyi forumlar.

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,222
İsim
Efecan
Hocam tabii ki yanlış anlaşılacak bi durum yok. Sizin aldığınız sistemi tam olarak atma şansınız varmı ve peşinde 3 seçenkli hediye verildimi merak ettim açıkcası.

_Hakk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,385
İsim
İbrahim Hakkı Ergin
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım
Instagram
web_tas
Steam
hakkiergin
Discord
İbrahim Hakkı Ergin#4142
Sistem hangi sistem yani birkaç değişiklik olduğuna emin misin?

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
sfakorkmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam tabii ki yanlış anlaşılacak bi durum yok. Sizin aldığınız sistemi tam olarak atma şansınız varmı ve peşinde 3 seçenkli hediye verildimi merak ettim açıkcası.
Sadece RGB işlemci fanı hediye ediledi. Özelikler şöyle, sadece işlemci düşük o da benim tercihimdi zaten.
AMD Ryzen 3 3100 3.6GHz AM4 × 1
Asus B450M-Dragon 4400MHz (OC) DDR4 AM4 mATX × 1
Palit GeForce GTX1660 SUPER GP OC 6GB 192Bit GDDR6 × 1
Crucial Ballistix 16GB (2x8) 3200MHz DDR4 CL15 × 1
WD 480GB Green Series 3D-NAND SSD Disk WDS480G2G0A × 1
Aigo CC94 90mm RGB 4 Copper İşlemci Soğutucu × 1
GameGaraj 650Watt 80+ Bronz × 1
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistem hangi sistem yani birkaç değişiklik olduğuna emin misin?
sistem özellikleri bu şekilde
AMD Ryzen 3 3100 3.6GHz AM4 × 1
Asus B450M-Dragon 4400MHz (OC) DDR4 AM4 mATX × 1
Palit GeForce GTX1660 SUPER GP OC 6GB 192Bit GDDR6 × 1
Crucial Ballistix 16GB (2x8) 3200MHz DDR4 CL15 × 1
WD 480GB Green Series 3D-NAND SSD Disk WDS480G2G0A × 1
Aigo CC94 90mm RGB 4 Copper İşlemci Soğutucu × 1
GameGaraj 650Watt 80+ Bronz × 1

charybdis

80+
Size bir konudan bahsetmek istiyorum. Bildiğiniz üzere günümüz de bilgisayar piyasası uçmuş vaziyette bu yüzden hepimiz indirimleri takip edip ucuza sistem almaya çalışıyoruz ama bu da gerçekten çok zor çünkü her gün zam geliyor bir şeylere. Uygun fiyata bilgisayar almak için ya Abdullah gibi kardeşlerimizin f/p sitem çıkarıp ucuza satmasını bekleyeceğiz ya da başka bir çaresine bakacağız. İşte bu başka çare başlıkta da söylediğim gibi gamegaraj gizli indirimleri bundan 3-4 hafta önce bir indirim yaptı bu firma hem de büyük bir indirim ama bunun ne reklamını yaptı ne bir yerler de gösterdi ne de duyurdu sadece siteye girip gezinirken fark eden kişiler oldu. Sistem Abdullah'ın çıkardığı sistem ile aynı tek fark var o da fiyatı, yanlış hatırlamıyorsam Abdullah sistemi 6400 TL ile çıkardı gamegaraj da ise aynı sistem 5800 TL'ye düşmüştü bende bu sistemi alan şanslı kişilerden biriyim. Demek istediğim şu arkadaşlar eğer aranız da sistem almayı düşünen uygun fiyata f/p bir sistem denk getirip almak isteyen kardeşler varsa gamegaraj'ı takibe almasını öneririm.

NOT: Lütfen bu dediklerimi Abdullah'ın aleyhin de algılamayın kendisi kitlesi için uğraşan ve gerçekten güzel sistemler çıkaran bir kardeşimiz. Sadece sizlere yardımcı olmak istedim. İyi forumlar.

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
sfakorkmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim aldığım bu sistem değildi ama bu da iş görür. Benim aldığım Aquarius 5a... tam hatırlamıyorum.

ara sıra yapılan indirimlerin takipçisi olmak daha iyi olacaktır. Herkes gibi onlar da çeşitli ürünlere zam yapabilirler tabii ki.

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Benim aldığım bu sistem değildi ama bu da iş görür. Benim aldığım Aquarius 5a... tam hatırlamıyorum.

ara sıra yapılan indirimlerin takipçisi olmak daha iyi olacaktır. Herkes gibi onlar da çeşitli ürünlere zam yapabilirler tabii ki.

Klavye, Mouse, Kulaklık ve Monitör ile birlikte bu fiyat cidden iyiymiş..

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
905,851
Üyeler
140,569
Son üye
mkahveci63