Neler Yeni

Yardım Glorius Model O vs Model D vs Razer Deathadder v2

shiinacim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Akın Cenikli
Glorius marka mouseleri çok sevende var nefret edende var artıları eksileri nedir
Razer uzun ömürlülük açısından kafama yatıyor glorius da hafiflik ve tasarım aşırı bi kararsızlık var bu arada palm grip tutuş şeklim

sanders

80+ Bronze
ben şuan basiliks v2 kullanıyorum model o geçeceğim pek sevmedim basiliks'i

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Cengiz Han
Deathadder V2 kullanıyorum. Tavsiye ederim çok iyi akıyor. Cs de falan baya fark etti :D

shiinacim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Akın Cenikli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
arkadaşlar eklemeyi unutmuşum model o wireless düşünüyorum yapı kalitesi olarak daha iyi diye biliyorum normalinden
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben şuan basiliks v2 kullanıyorum model o geçeceğim pek sevmedim basiliks'i
basilisk v3 dusunuyordum bende eledim deathadder kaldı aklimda

Deathadder V2 kullanıyorum. Tavsiye ederim çok iyi akıyor. Cs de falan baya fark etti :D
ne zamandır kullanıyorsunuz

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Cengiz Han
arkadaşlar eklemeyi unutmuşum model o wireless düşünüyorum yapı kalitesi olarak daha iyi diye biliyorum normalinden

basilisk v3 dusunuyordum bende eledim deathadder kaldı aklimda

ne zamandır kullanıyorsunuz
Valla Mart gibi aldım da daha 1 haftadır kullanıyorum. G300S den geçmiştim. Bir tık büyük G300 e göre ve daha iyi.

shiinacim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Akın Cenikli
Valla Mart gibi aldım da daha 1 haftadır kullanıyorum. G300S den geçmiştim. Bir tık büyük G300 e göre ve daha iyi.
deathadder v2 çok uzun ömürlü bir mouse son kullandığım 2 farede razerdi ordan biliyoırum 2 sinide bozulmadan 2 sene aralıklara sıkıldığım için değiştirmiştim tekrardan zamanı geldi model o tasarım olarak çok çekiyor ama alırken blackwidow v3 tkl de alacağım synapse ile belki güzel şeyler ortaya çıkarabilriim

NespaY

80+ Silver
deathadder v2 çok uzun ömürlü bir mouse son kullandığım 2 farede razerdi ordan biliyoırum 2 sinide bozulmadan 2 sene aralıklara sıkıldığım için değiştirmiştim tekrardan zamanı geldi model o tasarım olarak çok çekiyor ama alırken blackwidow v3 tkl de alacağım synapse ile belki güzel şeyler ortaya çıkarabilriim
Deathadder v2 hyperspeed mi almayı düşünüyorsunuz?

shiinacim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Akın Cenikli
Deathadder v2 hyperspeed mi almayı düşünüyorsunuz?
yok kablolu v2 yi hyperspeed düşündümde pilli olduğnu öğrenince vazgeçtim

900 e falanda vardı hepsiburada da ama o zaman garantide sıkıntı oluyor

NespaY

80+ Silver
yok kablolu v2 yi hyperspeed düşündümde pilli olduğnu öğrenince vazgeçtim

900 e falanda vardı hepsiburada da ama o zaman garantide sıkıntı oluyor
https://www.n11.com/urun/razer-deat...akce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel burada daha ucuz ama N11 tabii.

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Cengiz Han
Ben de blackwidow v3 alacağım. Biraz indirim kovalıyorum denk gelmiyor ki... Mouse tamam klavye eksik.

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Tümay
Glorius marka mouseleri çok sevende var nefret edende var artıları eksileri nedir
Razer uzun ömürlülük açısından kafama yatıyor glorius da hafiflik ve tasarım aşırı bi kararsızlık var bu arada palm grip tutuş şeklim
Glorious Model O eliniz küçükse, Model D büyükse alın. Başka farkları yok, Razer önermem tutuş pozisyonu güzel değil bana göre.

Not: Bahsi geçen 3 mouse'da normal mouselara oranla büyük! Model D ekstra büyük.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,957
İsim
tümen dağ
v2 kullanıcısıyım memnumum diğerleri hakkında bir bilgim yok

Top Bottom