Neler Yeni

Gmail'ime her girdiğimde aynı anda 2 farklı oturumdan girilmiş gözüküyor

SLAYER15

80+
Merhaba.
1670251130512.png
bu şekilde gözüküyor, ikisi de 0 dakika önce. Tarayıcı (Chrome) kısmının yanında yıldız var, yani şu anki oturumum olduğunu gösteriyor.
1670251208879.png
bir de bu var işte, eş zamanlı oturum olarak gözüküyor. Bu neden oluyor olabilir? https://forum.donanimarsivi.com/kon...e-siparis-bilgilendirmesi-maili-geldi.642767/ açtığım bu konuda da görebilirsiniz, Amazon.com.tr'den geldiği gözüken bir bağlantıya tıklamıştım fakat sipariş vermediğim hâlde gelen bir maildi. Bu mailden sonra fark ettim bunu, daha önceden var mıydı bilmiyorum. Modem değişikliği oldu hatta (bundan ötürü değil), ancak yine de bu "Bilinmiyor" eş zamanlı oturumu gözüküyor her girdiğimde. Açılan yerde, bu erişimlerin gözüktüğü kısımda gmail sayfası kapalıyken F5 attığımda Tarayıcı (Chrome), yanında yıldız bulunan oturum 0 dakika oluyor, diğeri en son gmaili açtığım zamanı gösteriyor. Gmail hesap ayarlarından bağlı cihazlara girdiğimde normal, kendi cihazlarım var. Bir de Amazon hesabımda "Giriş yapma ve güvenlik" sekmesine girdikten sonra en aşağıda açık oturumu kapat (3. olandı sanırsam) tarzı bir şey var. Hesaptan tüm oturumları attıktan sonra 2 gün beklediğim oldu, birden fazla cihazda açık yazmıyor fakat telefondan da giriş yapmıştım bir ara, 5 uygulamadan giriş yapıldı gözüküyordu. Telefonda Edge, Chrome ve Amazon'un uygulamasından girsem, bilgisayarda da Edge'den girsem diyorum, siteleri de uygulama saysa bile 4 yapıyor ancak 5 yazıyor. Bilgisayarımda virüs falan olabilir mi? Malwarebytes ve Windows Defender ile tam tarama yaptım (Malwarebytes'ta rootkits seçeneğini kaldırdım, çok uzun sürdüğü için) bir şey çıkmadı. Telefonda da Malwarebytes ile tarama yaptım, bir şey çıkmadı fakat algılanamayan virüs falan olabilir mi? Veya siz Amazon hesabınıza girdiğinizde de sizde de o bölümde tahmininizden fazla mı yazıyor? Bir de diğer sorum var, gmaildeki "Bilinmiyor" eş zamanlı oturumu. Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
906,991
Üyeler
140,742
Son üye
ahmetsyhglu