Neler Yeni

GMP Downloader - (1.1.6 UPDATE)

Güncelleme sistemini nasıl geliştirelim?

• Kullanıcı kendisi güncellesin

Oylar: 4 28.6%
  • Yeniden desing yap kodla

Oylar: 0 0.0%
  • Güncelleme sistemi bence güzel

Oylar: 1 7.1%
  • Girişte kendini güncellesin

Oylar: 9 64.3%

• Oy kullanan toplam üye
    14

Natsu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Emrullah Baykan
Sonunda forumda tuttu tutmadı oynamak yerine kendini geliştiren ve insanlara yardımcı olan bir birey... Beta aşamasına seve seve katılırım. Gördüğüm eksiklikleri bir kullanıcı gözüyle yorumlayıp gelişime azda olsa katkı sağlamak isterim. Çok tebrikler ve çok başarılar 🎉

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Mustafa Kaldırımcı
Sonunda forumda tuttu tutmadı oynamak yerine kendini geliştiren ve insanlara yardımcı olan bir birey... Beta aşamasına seve seve katılırım. Gördüğüm eksiklikleri bir kullanıcı gözüyle yorumlayıp gelişime azda olsa katkı sağlamak isterim. Çok tebrikler ve çok başarılar 🎉
Teşekkürler. Aldığınız hataları bildirmenizde faydanız var.Desteğiniz için Teşekkür ederim. :)

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
böyle bir hata veriyor bilginiz olsun.
1627059640766.png

Maeve Wiley

80+ Bronze
Böyle bir işe kalkışman güzel ama ben ne yazıkki indiremem. Hayatım valorant olduğu için ve buda bir 3. parti yazılım olarak geçtiğinden dolayı sorun yaşamaktan korkuyorum. Ben indirmesem bile indirecek ve ihtiyacı olan birsürü kişi vardır elbet. Projende başarılar ☺️

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Mustafa Kaldırımcı
Link kırık mı giremiyorum indirmeye
GMP Downloader`ı mı indiremiyorsunuz yoksa? yazılımın içindeki içerik mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Böyle bir işe kalkışman güzel ama ben ne yazıkki indiremem. Hayatım valorant olduğu için ve buda bir 3. parti yazılım olarak geçtiğinden dolayı sorun yaşamaktan korkuyorum. Ben indirmesem bile indirecek ve ihtiyacı olan birsürü kişi vardır elbet. Projende başarılar ☺️
Bende Valorant oynuyorum ancak kullanıyorum sorun yok, tercih sana kalmış. :)

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,557
İsim
Bilal Tepe
Herkese selamlar GMP Downloader hakkında tekrardan konu açayım dedim,

Benim kendi çapımda kodlamış olduğum bir yazılım, projedir.Bundan önceki konuda bahsetmiştim, ve indirmeniz için kullanmış olduğunuz antivirüs yazılımını devredışı bırakmanızı söylemiştim.
Ancak bazı arakdaşlar virüs bulaşır bir şey olur korkusuyla yüklemedi veya yüklemek istemedi.
Ben bu projenin üzerinde epey bir vakit geçiriyorum geliştiriyorum çaba harcıyorum Windows için en iyi optimizasyonu nasıl sağlarım diye araştırlamalar yapıyorum.
Diyeceğim şu ki bu yazılımın içinde herhangi bir zararlı içerik yoktur.
Algılanan Virüsler
Trojan.Malware.300983.susgen = False positive (Zararsızdır)
SecureAge APEX = False positive (Zararsızdır)
Cylance = False positive (Zararsızdır) + Google setup`ı taratırsanız onun içindede bulunur, veya OperaGX
Program:Win32/Wacapew.C!ml = False positive (Zararsızdır)
Eğer kurulumda sorun yaşayrsanız antivirüsü devre dışı bırakmanız yeterlidir, sisteminizi savunmasız bırakmayacaktır
İsteyenler bakabilir.

Virüs Total
İndirme Linki

Launcher Uİ de bulunan versionu seçip indirin, kurun.

Not
Aklınıza takılan soruları cevaplayacağım tekrardan, ve yazdığım virüsleri araştırırsanız zarasız oludğunu anlarsınız, ayrıca görsellere eski ve şimdiki hallerini kısaca yükledim bakabilrisniz.
Şuanda sizlere yüklü şekilde gelecek version 1.1.5 BETA sürümü halen daha üzerinde çalışılıyor.
Design byGMP Studio

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Ne işe uariyor bu driver booster gibi bişi mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Mustafa Kaldırımcı
Ne işe uariyor bu driver booster gibi bişi mi
Uygulamanın içinde yayınlanacak yazılımlar kullanacaksınız, bu yazılımlar detaylı ayarlara sahip olacak. Şuanda Steam`e özel hazırlamış bir yazılım var içerisinde. :)

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,557
İsim
Bilal Tepe
Uygulamanın içinde yayınlanacak yazılımlar kullanacaksınız, bu yazılımlar detaylı ayarlara sahip olacak. Şuanda Steam`e özel hazırlamış bir yazılım var içerisinde. :)
Ne yazılımı hile gibi mi yani anlamadım incelemesi varsa atarmisin okuyucam ona göre indiricem

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Mustafa Kaldırımcı
Ne yazılımı hile gibi mi yani anlamadım incelemesi varsa atarmisin okuyucam ona göre indiricem
Yazılımın hile ile alakası yok. Uygulamadan benim yaptığım yazılımları kullanabileceksiniz ve GMP Downloader üzerinde bir sihirbaz ekleyeceğim o sihirbazı kullanarakta detaylı optimize edebileceksiniz. :)

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,557
İsim
Bilal Tepe
Yazılımın hile ile alakası yok. Uygulamadan benim yaptığım yazılımları kullanabileceksiniz ve GMP Downloader üzerinde bir sihirbaz ekleyeceğim o sihirbazı kullanarakta detaylı optimize edebileceksiniz. :)
Ozmn indiririz 😂

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
903,846
Üyeler
140,259
Son üye