Neler Yeni

God Of War (2018) 14 Ocak'ta PC'ye geliyor, sizce bunlarda gelir mi ?

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bildiğiniz üzere bir Playstation özel oyunu olan God Of War oyunu 14 Ocak'ta PC için çıkış yapıyor ve bu oyun ve serisi PS için en önemli yapımlar arasında yer bu oyunun PC platformuna çıkış yapması oldukça iyi haber, geleyim asıl soruma sizce TLOU (The Last Of Us) bir ve ikinci oyunu PC'ye gelir mi ? Bence 3 yıl önce çıkmış bir serinin en yeni oyununu (Ragnarok daha çıkmadı ondan böyle diyorum) PC'ye çıkartıp 8 yıllık bvir oyunu çıkarmamaları oldukça garip doğrusu. PS bu oyunun (1. oyun) ekmeğini zaten yemedi mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
2 gelmesi uzun sürer ama 1 çıkabilir.

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Ürünün yapımcısı karar veriyor diye biliyorum bilgisayara çıkarmayı. TLOU yapımcısı çıkaralım derse zaten çıkar.

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Yok
Bildiğiniz üzere bir Playstation özel oyunu olan God Of War oyunu 14 Ocak'ta PC için çıkış yapıyor ve bu oyun ve serisi PS için en önemli yapımlar arasında yer bu oyunun PC platformuna çıkış yapması oldukça iyi haber, geleyim asıl soruma sizce TLOU (The Last Of Us) bir ve ikinci oyunu PC'ye gelir mi ? Bence 3 yıl önce çıkmış bir serinin en yeni oyununu (Ragnarok daha çıkmadı ondan böyle diyorum) PC'ye çıkartıp 8 yıllık bvir oyunu çıkarmamaları oldukça garip doğrusu. PS bu oyunun (1. oyun) ekmeğini zaten yemedi mi ?
TLOU gelebilir ama 2 gelmez. GOW un PC ye çıkma amacı oyunu herkese oynatıp oyunu ve seriyi insanlara sevdirip yeni çıkacak Ragnarok için daha fazla kitle çekebilmek bence.

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ürünün yapımcısı karar veriyor diye biliyorum bilgisayara çıkarmayı. TLOU yapımcısı çıkaralım derse zaten çıkar.
Naughty Dog Uncharted gibi bir yapımı getirip onu getirmezse cidden ayıp olur. Bir de Nathan Drake Collection çıkacak.

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Yok
Bence de hocam 2 biraz zor gibi görünüyor ama 1 hala nasıl çıkmıyor anlamış değilim.
Bence PC ye 2021/2022 de çıkarsa çok saçma olur. Çıkabilir ama 2013 teknik bilgisiyle yapılan oyunu sırf hikayesi iyi diye bilgisayara şuan getirmezler bence.

Söylentiler doğru ise ve TLOU Remake çıkarsa o gelebilir belki PC için.

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence PC ye 2021/2022 de çıkarsa çok saçma olur. Çıkabilir ama 2013 teknik bilgisiyle yapılan oyunu sırf hikayesi iyi diye bilgisayara şuan getirmezler bence.

Söylentiler doğru ise ve TLOU Remake çıkarsa o gelebilir belki PC için.
İki oyunu da bir den çıkarması yok mu peki Naughty Dog'un. Uncharted'ı öyle yapıyor çünkü. Ama doğru TLOU'ın hikayesi çok üst düzey.

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Yok
İki oyunu da bir den çıkarması yok mu peki Naughty Dog'un. Uncharted'ı öyle yapıyor çünkü. Ama doğru TLOU'ın hikayesi çok üst düzey.
TLOU 2 daha çok yeni. PS Storede bile indirime girmiyor/çok az indirim oluyor. GOW falan artık PS Storede 60-72TL arasına sık sık düşen oyunlar. Birkaç yıl var bence TLOU 2 için.

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
TLOU 2 daha çok yeni. PS Storede bile indirime girmiyor/çok az indirim oluyor. GOW falan artık PS Storede 60-72TL arasına sık sık düşen oyunlar. Birkaç yıl var bence TLOU 2 için.
Bana da öyle geliyor hocam GOW'un PC'ye gelmesi insanlar üzerinde bu iki oyununda gelmesi yönünde olumlu etki yarattı ve benim üzerimde de.

Top Bottom