Neler Yeni

God of war ragnarokun sistem gereksinimleri nasıl olur

Flacks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
552
İsim
Baran Durmaz
ilk oyuna göre grafik anlamında çok fark yok diye biliyorum ön siparişle almayı dünüyorum ama sistemim kaldırır mı güvenemedim sistem imzada yazıyor

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
Batın Köse
ilk oyuna göre grafik anlamında çok fark yok diye biliyorum ön siparişle almayı dünüyorum ama sistemim kaldırır mı güvenemedim sistem imzada yazıyor
Evet ilk oyunla arasında aman aman bir fark yok ve 1660 kartları es geçmezler diye düşünüyorum en düşük ayarlarda oynatır bence birde sistem gereksinimleri belirlendiğinde neden almıyorsun aynı şey değil mi ?

Flacks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
552
İsim
Baran Durmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet ilk oyunla arasında aman aman bir fark yok ve 1660 kartları es geçmezler diye düşünüyorum en düşük ayarlarda oynatır bence birde sistem gereksinimleri belirlendiğinde neden almıyorsun aynı şey değil mi ?
bu ara ps store da fln oyunlara zam geldi oyunun çıkmasına daha 2.5 ay zam yer diye düşünüyorum ondan erken almayı düşündüm ama beklicem galiba

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Arda Tan
Ekran kartınızın yetersiz kalacağını hiç zannetmiyorum orta-yüksek ayarlar arası oynayabilirsin ancak işlemcin yetersiz kalabilir, soğutman iyi değilse ısınma kaynaklı drop yersin diye düşünüyorum.

Top Bottom