Neler Yeni

God of war vs UNCHARTED

Heda1905

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Heda
Arkadaşlar malum epic indirimleri her yer. Uncharted Hırsızlar mirası koleksiyonu mu yoksa gow mu? İkisi de fiyat olarak aynı oynayan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. Hırsızlar koleksiyonu, Kayıp Miras ve Bir hırsızın sonu olmak üzere 2 oyun içeriyor bu arada.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Melik
Hiç düşünme Uncharted hikayesi de grafikleri de god of war dan daha kaliteli.

tunq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
Tuna
Arkadaşlar malum epic indirimleri her yer. Uncharted Hırsızlar mirası koleksiyonu mu yoksa gow mu? İkisi de fiyat olarak aynı oynayan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. Hırsızlar koleksiyonu, Kayıp Miras ve Bir hırsızın sonu olmak üzere 2 oyun içeriyor bu arada.
GOW tartışılmaz

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,240
İsim
Sinan Aba
İki oyunda çok iyi. Ama ben uncharted'ı daha çok beğendim hikayesi çok iyi keşke sony 5. oyunu yapsa 😥
Uncharted da türkçe seslendirmede var +++

Ensy58

80+ Bronze
çok zor bir soru evlat çok zor bir soru
ikiside efsane oyunlar ama iki oyunuda içerdiği için uncharted derim
türkçe seslendirmeside var unchartedın göz önünde bulundur

asmarena6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
493
İsim
Berk Era
God of War ile ( RDR2 Hariç ) hiçbir kıyası kabul edilemez.

Uncharced efsane oyundur türkçe dublajı olsun oynanışı hikayesi olsun herşeyiyle komple bir oyundur.

AMA BİR GOW DEĞİLDİR.

Zaten bambaşka oyunlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mehmet Mete Demir
hocam bence ne istediğine bağlı . Biraz daha gizlilik olsun ,bulmacalar biraz daha fazla olsun diyorsan uncharted ancak bence gow ben vurdu kırdı biraz daha çok seviyorum :)

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
723
İsim
Abdullah
İkisinide oynamak lazım

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,123
İsim
Emre Kaplan
uncharted 95/100 ise gow 98/100 dür çok üst seviye ikiside senin zevkine kalmış ben gow dan cok zevk aldım

JSezar

80+ Silver
Uncharted film gibi oyun.GoW biraz benim için sıkıcıydı.

Top Bottom