Neler Yeni

God of War'u bahsedildiği kadar sevmedim

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Ya God of War'a büyük bir hype ile başlamıştım. Yani Enis Kirazoğlu oyunu tekrar tekrar tekrar oynattırdı ama beni baydı abi ya.
Bulmacalar çok zor değil evet. Vakit de almıyor. Ama ne bilim sıktı.
İkinci olarak dövüş mekanikleri hep tekrara düşüyor gibi hissettim. Şimdi ağaç adamın kafasını kestik cadıya götürdük. Kafa canlandı vs.
Şu an hiçbir şekilde oyunu açıp da oynamak istemiyorum. Ama o kadar zaman verdim yarım kalması rahat ettirmiyor beni.

Sizce zorlayayım mı bitirmek için?
Artı olarak GoW'u bahsedildiği kadar sevmemem normal mi?

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,948
İsim
tümen dağ
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Muhammed Dinç
GOW sevmek için biraz hikayeye hakim olmak gerekiyor bence laps diye oyunu açıp İskandinav mitolojisinde kaybolan bir Yunan yaritanrisi buluyorsun. Diğer oyunların hikayesini izlemeni tavsiye ederim. O zaman mekanikleri ve görselliği bir köşeye bırakıp hikayeye adapte olabilirsin (bence) ...

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Olabilir, çoğunlukla beğenilen bir oyunu sevmiyor olabilirsin. Bende rdr2'yi sevmiyorum mesela, çünkü eski zamanlarda geçen oyunlar bayıyor beni.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
GOW sevmek için biraz hikayeye hakim olmak gerekiyor bence laps diye oyunu açıp İskandinav mitolojisinde kaybolan bir Yunan yaritanrisi buluyorsun. Diğer oyunların hikayesini izlemeni tavsiye ederim. O zaman mekanikleri ve görselliği bir köşeye bırakıp hikayeye adapte olabilirsin (bence) ...
Ya hikaye ilgimi çekmiyor aslında ne yalan söyliyeyim? Karısının küllerini taşımak. Amaç bu. Ve bu hiç heyecan vermiyor .

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,948
İsim
tümen dağ
Herkesin o kadar övgüyle bahsettiği oyunu ben niye sevmedim sence abi?
Herkes herşeyi sevmez ve bu cok doğal
Bende witcheri sevmiyorum ama herkes aşiri övüyor
Sen çok hyple başlamasaydın belki severdin

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sen çok hyple başlamasaydın belki severdin
Yani milyonlarca satan bir oyun. Düşük bir beklentiyle başlamam beklenmezdi. Sence zorlayayım mı bitirmek için maksat bitirdim demek için yoksa başka oyuna mı geçeyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Muhammed Dinç
Ya hikaye ilgimi çekmiyor aslında ne yalan söyliyeyim? Karısının küllerini taşımak. Amaç bu. Ve bu hiç heyecan vermiyor .
Hayır ondan bahsetmiyorum YouTubeye gow veya kratosun hikayesi yazıp önceki oyunların da hikayesini anlaman iyi olur diye düşünüyorum

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Herkesin o kadar övgüyle bahsettiği oyunu ben niye sevmedim sence abi?
Bakınız her oyun kendi kategorisinde iyidir.
GOW kendi kategorisinin başı ama gidip yarış oyununlarının veya dövüş oyunlarının başını çekemez.
Olabilir kısacana.
Mesela ben de Half-Life oynadığımda abartıldığı kadar iyi bulmamıştım.

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,577
İsim
Kadir
ilk oyundan bahsediyorsan oyunun başlangıç temposu biraz ağır sonradan açılıyor ve hikaye biraz daha detaylanıyor 'detay' kısmını spoiler olarak algılama ben de ilk başlarda hikaye anlatımında biraz sıkılmıştım ama oyun sonradan açıldı benim için

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Yani milyonlarca satan bir oyun. Düşük bir beklentiyle başlamam beklenmezdi. Sence zorlayayım mı bitirmek için maksat bitirdim demek için yoksa başka oyuna mı geçeyim?
Hayır ondan bahsetmiyorum YouTubeye gow veya kratosun hikayesi yazıp önceki oyunların da hikayesini anlaman iyi olur diye düşünüyorum
Ayrıca mekaniksel olarak mı sıkıldınız yoksa çeşitlilik mi bulamadınız veya hikaye mi sıktı ona göre yorum yapmak daha mantıklı.
Mesela ben hikayeli oyunlardan sıkılırım ama mekanikleri iyi ise onun için oynarım gibisinden

Top Bottom