Neler Yeni

Göğüslerim aşırı derecede büyük nasıl eritebilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Emirhan
Merhaba, erkek olmama rağmen göğüslerim aşşşırı derecede büyük vücudumla baya orantısız az buz göbeğimde var ama obez denilecek kadar değil yaklaşık 1 yıl spor yaptım ama salaklık yapıp beslenmeme dikkat etmedim o yüzden hiçbir işe yaramadı sırf göğüslerim büyük diye çocukluğumdan beri uğramadığım zorbalık kalmadı şimdi lisedeyim ve bi kıza aşık oldum ciddi anlamda artık vücudumu bi şekle sokma gereksinimi duyuyorum hala spor salonumdayım devam ediyorum spor yapmaya rica etsem sizde de böyle bi durum yaşayıp kurtulan birisi varsa yardımcı olabilir mi?

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
568
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Merhaba, erkek olmama rağmen göğüslerim aşşşırı derecede büyük vücudumla baya orantısız az buz göbeğimde var ama obez denilecek kadar değil yaklaşık 1 yıl spor yaptım ama salaklık yapıp beslenmeme dikkat etmedim o yüzden hiçbir işe yaramadı sırf göğüslerim büyük diye çocukluğumdan beri uğramadığım zorbalık kalmadı şimdi lisedeyim ve bi kıza aşık oldum ciddi anlamda artık vücudumu bi şekle sokma gereksinimi duyuyorum hala spor salonumdayım devam ediyorum spor yapmaya rica etsem sizde de böyle bi durum yaşayıp kurtulan birisi varsa yardımcı olabilir mi?

Jinekomasti olabilir bir doktora görünmeni tavsiye ederim ailen karşı değilse testesteron testi yaptırabilirsin çok zor bir test değil dahiliye doktoru yapıyor. Gerekli görürse endokrinoloji bölümüne yada gerekli bölüme gitmeni ister

Spor olarakta zayıflaman gerekiyorsa kalori açığı bırakmalısın bunun ićin kalori hesaplama sitelerinden alman gereken kaloriyi bulup ona gòre yemek yemelisin zamanla geçecektir jinekomasti yoksa geçecek dediğim içi yağ değil kas olacaktır.

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
834
İsim
Hasan Ciftci
Hocam resim atabilir iseniz yardimci olmak daha kolay olabilir jinekomasti olabilir gögusunuzde veya tek sorun yagli olmasidir, kilo ve yag oraniniz nedir.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,606
İsim
MehmedVII
Jinekomasti ise - 18 iken ameliyat olunmuyor diye biliyorum. Genetik veya çok oturup yemekten olur.

Launcher

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Launcher
Beslenmenize dikkat edin.Hamur işlerini azaltın.Sublement kullanmayın.Psikolojik olarak kendinize yüklenmeyin , bu dünyada ölüm hariç herşeyin çözümü vardır.Kendinize değer verin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Emirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam resim atabilir iseniz yardimci olmak daha kolay olabilir jinekomasti olabilir gögusunuzde veya tek sorun yagli olmasidir, kilo ve yag oraniniz nedir.
Resim atamam ama direk şöyle info vereyim Kutay yanık gibiyim aynı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Jinekomasti olabilir bir doktora görünmeni tavsiye ederim ailen karşı değilse testesteron testi yaptırabilirsin çok zor bir test değil dahiliye doktoru yapıyor. Gerekli görürse endokrinoloji bölümüne yada gerekli bölüme gitmeni ister

Spor olarakta zayıflaman gerekiyorsa kalori açığı bırakmalısın bunun ićin kalori hesaplama sitelerinden alman gereken kaloriyi bulup ona gòre yemek yemelisin zamanla geçecektir jinekomasti yoksa geçecek dediğim içi yağ değil kas olacaktır.
Jinekomasti için şöyle bişey duymuştum ergenlikten sonra yavaş yavaş gidiyor diye duymuştum ama bilmiyorum doktora gitmedim daha önce bu konuda aileme gidip bi anda göğüslerim için doktora gidelim demem garip olur açıkçası o konuda baya çekiniyorum

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,513
İsim
ismail

Jinekomasti için şöyle bişey duymuştum ergenlikten sonra yavaş yavaş gidiyor diye duymuştum ama bilmiyorum doktora gitmedim daha önce bu konuda aileme gidip bi anda göğüslerim için doktora gidelim demem garip olur açıkçası o konuda baya çekiniyorum
Doktora görün başka çaresi yok bunun.Jinekomasti teşhisi koyarsa ilerde ameliyat olursun.

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,460
İsim
Emir

boy kilo ?+olarak göğsünun ucunu tutup yağ gibi yumusaklık geliyorsa jino vardır

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,460
İsim
Emir
boy 1.82 kilo 97 ve evet dediğiniz gibi tutunca yumuşaklık var
kardiyoya abanıcaksınz birkaç arkadaş 'spora başlayın yağları kasa çevirin'tarzında yorum kullanmış fakat öyle bir şey yok,şeker abur cubur daha doğrusu dışarıdan yemek yiyecek çok mu alırsnız

Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Emirhan
kardiyoya abanıcaksınz birkaç arkadaş 'spora başlayın yağları kasa çevirin'tarzında yorum kullanmış fakat öyle bir şey yok,şeker abur cubur daha doğrusu dışarıdan yemek yiyecek çok mu alırsnız
o konuya gelecek olursak dediğiniz gibi dışardan çok yerdim ama bu son 2 aydır cidden hiç iştahım yok sevdiğim kızı elde edememe korkusu tüm neşemi tüm hevesimi götürdü kendimi çok kötü hissediyorum ama dediğin gibi çok fazla dışardan yemek söylerdim haftada en az 2-3 defa dışardan yerdim

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,460
İsim
Emir
o konuya gelecek olursak dediğiniz gibi dışardan çok yerdim ama bu son 2 aydır cidden hiç iştahım yok sevdiğim kızı elde edememe korkusu tüm neşemi tüm hevesimi götürdü kendimi çok kötü hissediyorum ama dediğin gibi çok fazla dışardan yemek söylerdim haftada en az 2-3 defa dışardan yerdim
onu azaltıp el yemeklerini yiyin kardiyo yapmaya başlayın fakat yüksek eğim ve düşük hızda gidipte 15hız 0 eğim boşuı boşuna kalori yakarsnız(bunu deme sebebim kardiyoda ilk başta karbonhidrat sonra yağ yakar yani uzun süreli kardiyoda enerjiniz bitik olduktan sonra yağ yakımı başlar mantığı, sebebiyse karbonhidrat=enerji,enerji bitince yağlara geçer) kardiyoyu da aç karna yapma şansnız varsa yapın sevdğiniz kız yüzünden de bunalıma girmeye gerek yok hayat bu bir sürü kız girip çıkıcak

Top Bottom