Neler Yeni

görselleri nasıl silicem

Formander

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Formander
1674780423731.png

bu görsellerin bazılarını silemiyorum masaüstü arka planı olarak ayarlar yazısı çıkıyor sace nasıl silicem?

Erda Yıldırım

80+ Gold
  1. Çalıştır penceresini açmak için Win ve R tuşlarına aynı anda basın. ...
  2. Kayıt Defteri Düzenleyicisi'nin arama penceresine HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Wallpapers yazın. ...
  3. Silmek istediğiniz arka plan resmine sağ tıklayın ve Sil seçeneğine tıklayın

Formander

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Formander
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
  1. Çalıştır penceresini açmak için Win ve R tuşlarına aynı anda basın. ...
  2. Kayıt Defteri Düzenleyicisi'nin arama penceresine HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Wallpapers yazın. ...
  3. Silmek istediğiniz arka plan resmine sağ tıklayın ve Sil seçeneğine tıklayın
Sağolun hocam yaptım ama ilk başta bazı wallpaperin dosyalarınıda sildim hangisi olduğunu çözemedim problem olurmu

Erda Yıldırım

80+ Gold
Sağolun hocam yaptım ama ilk başta bazı wallpaperin dosyalarınıda sildim hangisi olduğunu çözemedim problem olurmu
Crtl + Z yaparsanız gelir belki. Sıkıntı olur mu bilmiyorum. En kötü tekrar fotoğraf indirirsiniz internetten.

Formander

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Formander
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Crtl + Z yaparsanız gelir belki. Sıkıntı olur mu bilmiyorum. En kötü tekrar fotoğraf indirirsiniz internetten.
hocam sileceğim fotoğrafımın hangisi olduğunu bilemedim 4-5 tane bir şey sildim ondan sonra buldum sildim wallpaper bölümünden kastettim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,464
Üyeler
138,360
Son üye
maskirag
Top Bottom