Neler Yeni

Görüntü Kesilmesi Ve Ses.

JVDE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf
Merhabalar öncelikle. Buna benzer bir sürü konu var ama benim durumum biraz daha farklı sanırım.
Bilgisayarda oyun oynarken görüntü gidiyor bir süre beklersem dırt diye ses geliyor (o ses gelmeden normal ses devam ediyor arkada ne açıksa) kasa çalışmaya devam ediyordu. Kasamda reset tuşu olmadığı için reset atamıyorum ama kapa tuşuna basılı tutup kapatıp açabiliyorum. Son zamanlarda artık oyunlara girdiğimde oyunlar daha başlamadan aynı durumu yaşıyorum. Bazı oyunlarda olmuyor Lol Cs GO gibi. Fakat sistemi stres testine soktuğumda hiç bir şey olmuyor. Sizde durumun nedeni ne olabilir? Sistemimin özelliklerini aşağıda belirtiyorum.

Ryzen 5 3600
Asus Rx 470 Mining Edition (Ucuza almıştım güvendiğim birisinden.)
16 GB Neo Forza ddr4 3200 MHZ Cl16 Ram
Asus PRIME B450M-K Anakart
450 Watt Psu
2Tane samsung harddisk. Birisi 1TB Diğeri ise 500 GB.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Merhabalar öncelikle. Buna benzer bir sürü konu var ama benim durumum biraz daha farklı sanırım.
Bilgisayarda oyun oynarken görüntü gidiyor bir süre beklersem dırt diye ses geliyor (o ses gelmeden normal ses devam ediyor arkada ne açıksa) kasa çalışmaya devam ediyordu. Kasamda reset tuşu olmadığı için reset atamıyorum ama kapa tuşuna basılı tutup kapatıp açabiliyorum. Son zamanlarda artık oyunlara girdiğimde oyunlar daha başlamadan aynı durumu yaşıyorum. Bazı oyunlarda olmuyor Lol Cs GO gibi. Fakat sistemi stres testine soktuğumda hiç bir şey olmuyor. Sizde durumun nedeni ne olabilir? Sistemimin özelliklerini aşağıda belirtiyorum.

Ryzen 5 3600
Asus Rx 470 Mining Edition (Ucuza almıştım güvendiğim birisinden.)
16 GB Neo Forza ddr4 3200 MHZ Cl16 Ram
Asus PRIME B450M-K Anakart
450 Watt Psu
2Tane samsung harddisk. Birisi 1TB Diğeri ise 500 GB.
Mining Edition kartlar oyun için uygun değildir. Sorun büyük ihtimal bu.
Normal kartlara göre mining kartlarda birçok bileşen daha az olur. Bu da oyunlarda olumsuz etki eder.

JVDE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mining Edition kartlar oyun için uygun değildir. Sorun büyük ihtimal bu.
Normal kartlara göre mining kartlarda birçok bileşen daha az olur. Bu da oyunlarda olumsuz etki eder.
Merhaba dediğiniz doğru bir şey ama ilk zamanlarda böyle bir sorun yoktu. Takır takır oynuyordum. Geri iade etmem gerek sanırım.

Top Bottom