Neler Yeni

Görüntülerde Bozulma

blorein

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Berke Topcu
1649010059341.png

1649010080389.png

1649010122320.png

Arkadaşlar merhaba, görüntüler bana aittir ancak internette benzer görüntüler de gördüm. Bu tarz görüntü bozulmaları yaşıyorum. Bunun sebepleri neler olabilir ekran kartı sürücülerimi güncelledim gerek nvidia gerek intel olsun. Hızlı bi şekilde çözüm önerileri verebilirseniz sevinirim yoksa bu bilgisayarı iade edeceğim Monster'a tahammülüm kalmadı

blorein

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Berke Topcu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Uzun lafın kısası arkadaşlar, monster almayın aldırtmayın diyebileceğim tek şey bu

Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Mert Soytürk
SS olarak mı aldınız bu görüntüleri

NespaY

80+ Silver
Uzun lafın kısası arkadaşlar, monster almayın aldırtmayın diyebileceğim tek şey bu
Ne alaka bu sorun MSI da olsaydı direkt MSI hatası mı olacaktı bir şey bilmeden yorum yapıyorsun, markaların fanboyluğunu yapıpta diğer markaları kötülemeyin.

blorein

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Berke Topcu
Ne alaka bu sorun MSI da olsaydı direkt MSI hatası mı olacaktı bir şey bilmeden yorum yapıyorsun, markaların fanboyluğunu yapıpta diğer markaları kötülemeyin.
dostum bundan 1 hafta önce bir post açtım monster ürünümün rtx3060 ekran kartı problemiyle ilgili daha sonrasında linkedinden şikayet dilekcesi oluşturdum ve genel müdürlük tarafından arandım. Sonrasında şu an yukarıda ekran görüntülerini gördüğün farklı model gene rtx3060 bulunan bir cihazla ücretsiz değişimi yapıldı bu gece tam 8. günü bilgisayarın ve durum ortada bi şey bilmeden yorum yapma bu elime geçen 4. monster notebook
Mesaj otomatik birleştirildi:

linkini de bırakıyorum post'un şöyle inceledikten sonra tekrar dönüş yaparsın

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,367
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
dostum bundan 1 hafta önce bir post açtım monster ürünümün rtx3060 ekran kartı problemiyle ilgili daha sonrasında linkedinden şikayet dilekcesi oluşturdum ve genel müdürlük tarafından arandım. Sonrasında şu an yukarıda ekran görüntülerini gördüğün farklı model gene rtx3060 bulunan bir cihazla ücretsiz değişimi yapıldı bu gece tam 8. günü bilgisayarın ve durum ortada bi şey bilmeden yorum yapma bu elime geçen 4. monster notebook

DDU ile ekran kartı sürücülerini silip tekrardan indirin. Çözülmezse garantiye verin. Marka kötülemesi yapacaksanız konu açmayın

blorein

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Berke Topcu
DDU ile ekran kartı sürücülerini silip tekrardan indirin. Çözülmezse garantiye verin. Marka kötülemesi yapacaksanız konu açmayın
sana da tekrar belirtiyorum az önce yukarıdaki arkadaşa da söyledigim gibi bir post linki bıraktım monster tarafından değiştirilen 4. ürünüm bu teşekkürler.

NespaY

80+ Silver

linkini de bırakıyorum post'un şöyle inceledikten sonra tekrar dönüş yaparsın
Sen sorun yaşıyorsun diye marka kötü olmuyor yalnız bir sürü arkadaşım var sorunsuz kullanan, ben sorun yaşadıysam marka kötüdür gibi cahilce bir algıdan kurtulmanı diliyorum.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,367
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
sana da tekrar belirtiyorum az önce yukarıdaki arkadaşa da söyledigim gibi bir post linki bıraktım monster tarafından değiştirilen 4. ürünüm bu teşekkürler.
O zaman sorun sizde, indirdiğiniz programlardan birisi virüslüdür veya yanlış sürücüyü yüklüyorsunuzdur. Nvidia resmi sitesinden indirin sürücüleri. Ayrıca bu donanımsaldan ziyade yazılımsal bir sorun gibi gözüküyor ve hiç kimse de bu sorunu görmedim.

blorein

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Berke Topcu
Sen sorun yaşıyorsun diye marka kötü olmuyor yalnız bir sürü arkadaşım var sorunsuz kullanan, ben sorun yaşadıysam marka kötüdür gibi cahilce bir algıdan kurtulmanı diliyorum.
dostum markanın müşteri ilişkileri gerçekten güzel, ancak markanın ürünleri, yani sıfır ürün diyerek tekrar tekrar verdiği ürünleri beş para etmez.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,367
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Genel sorun yaşayanlar olabilir ancak bu çok nadir bir sorun ve kullanıcı hatası gibi duruyor. Windows üzerinde bir sorun yok ancak açılan programlarda font ve görüntü kayması oluşuyor. Virüs olabilir

Top Bottom