Neler Yeni

Görüntümde Yırtılmalar oluyor..

TNoxchi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Buğrahan Koç
İyi günler bu sebepten dolayı defalarca bilgisayarıma format attım, driverı silip baştan yükledim ama çoğu oyunda ekran görüntümde yırtılamalar oluyor video paylaşıyorum izlerseniz daha iyi anlayacaksınız

Video

nontius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
nontius
Kanki ghosting oluyor galiba. Monitor marka model nedir?

Hanaz

80+ Silver
İyi günler bu sebepten dolayı defalarca bilgisayarıma format attım, driverı silip baştan yükledim ama çoğu oyunda ekran görüntümde yırtılamalar oluyor video paylaşıyorum izlerseniz daha iyi anlayacaksınız

Video
Yırtılma değil ghosting bu freesnyc vrya gsync açıp oynamayı dene

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,622
İsim
Emre
Discord
necromancerr

Video
Sistemin verdiği Fps ile monitörün hz'si birbirine eşitlenmediği sürece böyle bir sorun yaşarsın bunun birkaç çözümü var
1. Si Freesync/G-Sync açmak:
Bu teknoloji anlık olarak aldığın fpsye göre monitör hz'sini değiştirip fps'ye göre ayarlıyor
2.Si eğer Freesync yada G-Sync destekli bir monitörün yoksa V-Sync açman olucaktır. Keza buda aynı işlemi görüyor ancak sistemi çok fazla yormasıyla ünlü bir teknoloji. Freesync yada G-Sync gibi değil kısacası.
3. Sü aldığın Fps ye göre Hz'ni oyunu oynarken düşürmen olucaktır
Bu şekilde Eşit Hz lerde yada çok yakın hz/fps dengesi olacağından gene bu durum %90 çözülecektir.
En etkili çözüm,1. çözüm benden söylemesi.

Top Bottom