Neler Yeni

göz için lazer tedavi olacağım bilgilerinize ihtiyacım var

ErgünE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Ergün Erenler
yakın zamanda antalya/dünya göz hastahanesinde lazer olacağım doktor 2 yöntem olduğunu 1. yöntemin 6.0 altı miyoplar için uygun olduğunu 4 gün boyunca acıyacağını sonrasında düzeleceğini söyledi 2. yöntemde ise 1 günde direk iyileşecekmiş lakin gözümde hilal işaretine benziyen bi işaret kalacakmış lakin sadece mikroskop tarzı bir şey ile görüleceğini söyledi ben daha az acı çekmek istediğim için 2.yöntemi tercih edeceğim doktorumda bir sorun görmüyor sizin fikirleriniz bilgileriniz varmıdır bu konu ile alakalı daha önce yaptıran arkadaşlar var ise süreç nasıl işliyor gözüm ne kadar süre kapalı kalıcak bilgileri olan arkaddaşlar paylaşırsa sevinirm teşekürler ♥

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
799
İsim
YILDIRIM
2021 kasım ayında Kocaeli çağın göz hastanesinde oldum 5.500 tl gibi bir para ödedim senin anlattığın yöntemlerden 1ci yöntemi yaptırdım o yöntemi yaptırsan ileride polislik veya subaylık sınavına girersen çizdirdiğini anlamıyolar onun dışında bi olayı yok diye biliyorum. İlk 1 hafta kötüydü 1 saatte bir 3 tane damla sıkıyordum 12 saat uyanıksam günde 36 damla yapıyor sen düşün yani ne kadar uğraştığını. İlk gün gözümden çok fazla su akmıştı ama diğer günler azaldı bu 4. Gün de gözümden lensi çıkardılar lens çıktıktan sonra rahatladım baya sonraki günlerde iyice rahatlıyorsun ama 10 15 gün filan dikkat et kendine gözünü fazla yorma. Işığa uzun süre hassasiyetin olucak 3 4 ay hissettim bunu 1 seneden sonra tamamen geçiyor. Şuan iyi ki olmuşum diyorum gözlük lanetinden kurtuldum rahatladım herkese tavsiye ederim.

ErgünE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Ergün Erenler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2021 kasım ayında Kocaeli çağın göz hastanesinde oldum 5.500 TL gibi bir para ödedim senin anlattığın yöntemlerden 1ci yöntemi yaptırdım o yöntemi yaptırsan ileride polislik veya subaylık sınavına girersen çizdirdiğini anlamıyolar onun dışında bi olayı yok diye biliyorum. İlk 1 hafta kötüydü 1 saatte bir 3 tane damla sıkıyordum 12 saat uyanıksam günde 36 damla yapıyor sen düşün yani ne kadar uğraştığını. İlk gün gözümden çok fazla su akmıştı ama diğer günler azaldı bu 4. Gün de gözümden lensi çıkardılar lens çıktıktan sonra rahatladım baya sonraki günlerde iyice rahatlıyorsun ama 10 15 gün filan dikkat et kendine gözünü fazla yorma. Işığa uzun süre hassasiyetin olucak 3 4 ay hissettim bunu 1 seneden sonra tamamen geçiyor. Şuan iyi ki olmuşum diyorum gözlük lanetinden kurtuldum rahatladım herkese tavsiye ederim.
ameliyattan sonra direk gözünüz açılıyormu yoksa bir kaç gün bantlımı gezdiniz hocam bide şuanda fiyatı 22500 tl olmuş bugün sadece muayneye toplam 5500 verdim

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
799
İsim
YILDIRIM
ameliyattan sonra direk gözünüz açılıyormu yoksa bir kaç gün bantlımı gezdiniz hocam bide şuanda fiyatı 22500 TL olmuş bugün sadece muayneye toplam 5500 verdim
Gözünüz hep açık oluyor sadece size gözlük veriyolar onu takıyorsunuz o gözlüksüz ışığa çıkmanız yasak oluyor o kadar. Fiyatlar baya artmış hocam iyiki yaptırmışım o zaman.

ErgünE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Ergün Erenler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gözünüz hep açık oluyor sadece size gözlük veriyolar onu takıyorsunuz o gözlüksüz ışığa çıkmanız yasak oluyor o kadar. Fiyatlar baya artmış hocam iyiki yaptırmışım o zaman.
teşekürler hocam bilgileriniz için

Top Bottom