Neler Yeni

Göğüs genetiğim çok mu kötü

calmioss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
ercan
Yaklaşık 4 aydır spor yapıyorum genetik olarak gücüm var (bence) 15 yaşındayım 3x80 Bench yapabiliyorum. diyet yapmaya çalışıyorum ama ne kadar gererek calissamda ağır olsun tempolu olsun göğüs ortamı dolduramiyorum yapılacak bişey var mı yoksa %100 gentik mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Diyeti jinekomasti için yapıyorum

Ekler

• IMG_20240101_233122.jpg
    IMG_20240101_233122.jpg
    1.2 MB · Hit: 741

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,895
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Yaklaşık 4 aydır spor yapıyorum genetik olarak gücüm var (bence) 15 yaşındayım 3x80 Bench yapabiliyorum. diyet yapmaya çalışıyorum ama ne kadar gererek calissamda ağır olsun tempolu olsun göğüs ortamı dolduramiyorum yapılacak bişey var mı yoksa %100 gentik mi?

Kanka hissedebiliyormusun ayrıca çalıştığın ağırlıkta çok önemli benim adam akıllı 1.5 ay oldu yavaştan dolmaya başladı tabii ki çok iyi değil ama idare eder göğüs kısmım kanat kısmım eskiye kıyasla genişledi falan

calmioss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
ercan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka hissedebiliyormusun benim adam akıllı 1.5 ay oldu yavaştan dolmaya başladı göğüs kısmım kanat kısmım eskiye kıyasla genişledi falan
Kanka tam ortayı hissedemiyorum ama hemen yanında tepe gibi hissedebiliyorum

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,263
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Yani evet bir tık kötü gözüküyor ama çoğu insanın genetik olarak zayıf ve güçlü yerleri vardır. İnsan içinde çıplak gezmediğin için kötü bir göğüs genetiği kötü bir kol genetiğinden çok daha iyi. O boşluklar dolmaz. Sosyal medyada hep iyi insanlar gördüğün için herkesin göğüsleri dopdolu sanıyorsun ama sadece kendini iyi olan insanlar paylaşıyor. Spor yapmaya devam et 5 sene sonra fiziğine kendin bile inanamazsın.

calmioss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
ercan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yani evet bir tık kötü gözüküyor ama çoğu insanın genetik olarak zayıf ve güçlü yerleri vardır. İnsan içinde çıplak gezmediğin için kötü bir göğüs genetiği kötü bir kol genetiğinden çok daha iyi. O boşluklar dolmaz. Sosyal medyada hep iyi insanlar gördüğün için herkesin göğüsleri dopdolu sanıyorsun ama sadece kendini iyi olan insanlar paylaşıyor. Spor yapmaya devam et 5 sene sonra fiziğine kendin bile inanamazsın.
Kol ve omuz iyi omuzum top gibi kolda ise 1.5 parmak boşluk var

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,895
İsim
Emre
Discord
necromancerr
En İyi Cevap
1
Screenshot_2024-01-01-23-39-24-954_com.android.chrome.png
Screenshot_2024-01-01-23-40-46-666_com.android.chrome.png
şimdi bu adamlardan üstteki kötü alttaki iyi genetik bu adamlar hiç spor yapmamış sıradan bir birey gibi aynı boy aynı kiloda olsalar arada fark olmaz ama yağ oranı azalıp kas artınca işler değişir ne kadar parçalı olursa genetik hakkında o kadar yorum yapılabilir

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,213
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess

dostum daha kütlwn yok, goguslerin adam akilli buyusun ondan sonra kotu duruyor mu durmuyor mu bakariz.

calmioss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
ercan

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,247
İsim
Ahmet Deniz

dostum böyle belli olmaz ki kötü mü iyi mi, hacim aldıkça belli eder kendisini

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,479
Üyeler
154,238
Son üye
HasanBeyss