Neler Yeni

Google Gmail Güvenliği Hakkında

Akın Taşkan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Selamlar. Dün bir Clash of Clans hesabı satın almak istediğimi söylemiştim.
Bir hesap buldum ve satın alma aşamasındayım.
Hesabın Supercell ID bağlantısı bulunuyor, bu nedenle Supercell ID bağlı olduğu maili de alacağım.
Maili aldıktan sonra tüm bilgilerini değiştirip, 2 adımlı doğrulamayı aktif ettikten sonra; hesabın ilk sahibi Google desteğe yazarak maili tekrar kurtarma şansı var mı? Sonuçta hesaba erişilen IP adresi ve cihazlar değişecek. Google destek ekibine, hesabın oluşturulma tarihi ve eski bilgilerini yazarak kurtarma şansı var mı?

Leurox

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hesabın Supercell ID bağlantısı bulunuyor, bu nedenle Supercell ID bağlı olduğu maili de alacağım.
Maili aldıktan sonra tüm bilgilerini değiştirip, 2 adımlı doğrulamayı aktif ettikten sonra; hesabın ilk sahibi Google desteğe yazarak maili tekrar kurtarma şansı var mı? Sonuçta hesaba erişilen IP adresi ve cihazlar değişecek. Google destek ekibine, hesabın oluşturulma tarihi ve eski bilgilerini yazarak kurtarma şansı var mı?
Şifreyi değiştirdikten sonra bir şey yapması zor.

MeereeY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
857
İsim
Ömer Efe Yalçın
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, yazılım
Supercell ID dediğin şeyin epostası değişmiyor mu. Şifreyi imkansız yaparsın ama güvenmiyorsan alma

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,440
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
yalnız o supercell id nin girili olduğu telefonda o hesap kalmaya devam eder adamın hesaptan çıktığına dair kanıt göndermesi lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

ve o telefondan çıksa da başka bi cihazda o hesap bağlıysa otomatik atmıyo şifre falan değişince kalıyo hesaba girebilir yani

Akın Taşkan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yalnız o supercell id nin girili olduğu telefonda o hesap kalmaya devam eder adamın hesaptan çıktığına dair kanıt göndermesi lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

ve o telefondan çıksa da başka bi cihazda o hesap bağlıysa otomatik atmıyo şifre falan değişince kalıyo hesaba girebilir yani
Aynen o kafamı karıştırıyor. Supercell ID mailini değiştirebiliyor muyuz?

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,391
İsim
berk
Evet geri alabilir. Hesabı korumak için 2. bir emaile kod gönderiyor ve o sayede geri alabiliyor.

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,440
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Aynen o kafamı karıştırıyor. Supercell ID mailini değiştirebiliyor muyuz?
değiştiremezsin sakın alma bu iş çok karışık bi ara almıştım 30 TL'ye hesap gidiyodu sonra gmail uygulamasından adamın telefonuna şifre koydum

Akın Taşkan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet geri alabilir. Hesabı korumak için 2. bir emaile kod gönderiyor ve o sayede geri alabiliyor.
48 saatlik hesabı güvenliğe alma sürem var. 48 saat içinde hesabın tüm değişen bilgilerini değişeceğim. Google hesabında diğer cihazlardan çıkış yapma özelliği bulunmakta.

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,391
İsim
berk
48 saatlik hesabı güvenliğe alma sürem var. 48 saat içinde hesabın tüm değişen bilgilerini değişeceğim. Google hesabında diğer cihazlardan çıkış yapma özelliği bulunmakta.
Onu demiyorum kurtarma e-postası diye bir şey var onu hesabından çıkartamıyorsun diye biliyorum.

Akın Taşkan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Onu demiyorum kurtarma e-postası diye bir şey var onu hesabından çıkartamıyorsun diye biliyorum.
Onu da değiştirebiliyorum.
Site üzerinden alım yapacağım için 48 saat boyunca para sitede kalıyor. 48 saat içinde sıkıntı çıkarsa paramı geri alabiliyorum.

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,440
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
yav kurtarma e postası falan değil olay hala anlamadı kimse o kurtarma e postasını kaldırırsa adamın gmaili geri alma ihtimalini yani hesabı komple geri alma ihtimalini kurtarmış oluyorsun ama adamın supercell id ile girili cihazı olduğu için sen gmail i de değiştirsen o cihazda o hesap kalıyo yani hesap ikinizin olmuş olur %50 %50 ve böyle bi şey de istemezsin düşünsene oyuna giriyorsun bi anda bağlantın kesiliyo adam giriyo

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,874
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Maili geri alabilir. İlk açtığı tarihi biliyorsa ve eski şifrelerini hatırlıyorsa. Supersell id bağlı olmayan al.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,295
Üyeler
153,693
Son üye
Caddeweb12
Top Bottom