Neler Yeni

Google mı Opera Gx mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Yusuf Aksu
Arkadaşlar 1 2 saat önce Opera Gx e geçiş yaptım Google çok RAM tüketiyor diye . Fakat Resimde goruldugu gibi tek sekmede 500mb yiyor ramden 2 veya 3 sekme 700 900 leri goruyor .

Google dan farkı ne ? Google a gore daha hos , guzel gozukuyor hosuma gıttı fakat rami bu kadar kullanmıyor diye biliyordum neden boyle ?

eklenti kullanmıyorum , ram ve işlemci limit de kapalı ellemek ıstemedım . 8gb 3000mhz ram kullanıyorum.

Kısaca Google mı Opera GX mi ?

HANGİSİNİ KULLANMALIYIM ( BASKA TARAYICI ONEREBILIRSINIZ AMA GERCEKTEN RAM KULLANIMI FARKEDECEKSE )

Ekler

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    108.3 KB · Hit: 57

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,400
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
MICROSOFT EDGE.

Yumurtalı Tavuk

80+ Bronze
Opera ben ucuz zamandan beri opera kullanıyorum hiçbir sıkıtısı yok özellikleri yok yok zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

farkeder mi cidden ram tuketımı olarak

En çok ram diyen Chome Opera baya az yiyor açıkası Ama Microsfot edge ise az yiyor diye biliyorum yani

gbaleft

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Arkadaşlar 1 2 saat önce Opera Gx e geçiş yaptım Google çok RAM tüketiyor diye . Fakat Resimde goruldugu gibi tek sekmede 500mb yiyor ramden 2 veya 3 sekme 700 900 leri goruyor .

Google dan farkı ne ? Google a gore daha hos , guzel gozukuyor hosuma gıttı fakat rami bu kadar kullanmıyor diye biliyordum neden boyle ?

eklenti kullanmıyorum , ram ve işlemci limit de kapalı ellemek ıstemedım . 8gb 3000mhz ram kullanıyorum.

HANGİSİNİ KULLANMALIYIM ( BASKA TARAYICI ONEREBILIRSINIZ AMA GERCEKTEN RAM KULLANIMI FARKEDECEKSE )
ben ikisini de kullandım
ve Opera GX de karar kıldım
bana daha hızlı geldi chrome'dan
tabii siz bilirsiniz :)

buisimsadecebanait

80+ Bronze

opera boşta 450mb ram yiyor google boşta 300 350 civarı ram yiyor

Sunay

80+ Silver
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,703
İsim
Sunay Koçak
Steam
https://steamcommunity.com/id/xsunay/