Neler Yeni

Gotham Dizisinden sonra Hangi Batman filmi izlenir

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yusuf Can Büyük
Instagram
yusufcan.buyuk
Hayırlı Akşamlar Severek Başladığım Dc Dizisi-Filmlerine İlk önce Gotham ile başladım. Dizinin Sonuna geldim Bruce Wayne Batmana dönüştü Ama Dizi orda bitti sonrasını çok merak ediyorum bu seriyede devam etmek istiyorum. Bu Dizi bittikden sonra Hangi Batman Filmini izlemem gerek

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,039
İsim
Mert Can Ergün
Batman begins
The dark knight
The dark knight rises

sefAK47

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Sefa SEVİL
Hocam Kara Şövalye serisi diyorsunuz doğrumudur
Dostum bence bu sene çıkan The Batman filmini izle çünkü Batman'in, Batman olma hikayesini anlatıyor denebilir. Tabi Kara Şövalye serisi çok ayrı güzel orasıda doğru.

Sylvester

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Orhan Karaoğlan
İlgilendiği Kategoriler
Bilemiyorum
Discord
Sylvester#8135
Hayırlı Akşamlar Severek Başladığım Dc Dizisi-Filmlerine İlk önce Gotham ile başladım. Dizinin Sonuna geldim Bruce Wayne Batmana dönüştü Ama Dizi orda bitti sonrasını çok merak ediyorum bu seriyede devam etmek istiyorum. Bu Dizi bittikden sonra Hangi Batman Filmini izlemem gerek
Hocam acaba izlemeye değer mi başlamayı düşünüyorum da

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,039
İsim
Mert Can Ergün

sefAK47

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Sefa SEVİL
Diziyi soruyosan dostum, güzel ama Bruce Wayne'in çocukluk-ergenlik zamanlarını anlattığı için çokta Batman tadını alamayabilirsin ama yan karakterlerle vs benim kendimce beğendiğim bir dizi, ben tavsiye ederim. (Çokta mükemmel bir dizi olduğu söylenemez tabi)

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yusuf Can Büyük
Instagram
yusufcan.buyuk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam Başlamadıysan Şiddetle başlamanı Tavsiye ederim. Zombi Filmleri felan seviyorsan sonlara doğru Zombi Havası katıyor (Zombi yok ama)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet

İlk önce batman başlıyor dan başla
Duyduklarıma göre 2 tür batman varmış Birisi Bruce Wayne'nin olduğu Diğerini Tam bilmiyorum. (Yanlış biliyorsam düzeltirsiniz.) Ben Bruce Wayne'nin olduğu Batman Filmini Arıyorum Söylediğinize görede Kara şövalye serisi Bruce Wayne'nin oynadığı.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,039
İsim
Mert Can Ergün
Hocam Başlamadıysan Şiddetle başlamanı Tavsiye ederim. Zombi Filmleri felan seviyorsan sonlara doğru Zombi Havası katıyor (Zombi yok ama)

Duyduklarıma göre 2 tür batman varmış Birisi Bruce Wayne'nin olduğu Diğerini Tam bilmiyorum. (Yanlış biliyorsam düzeltirsiniz.) Ben Bruce Wayne'nin olduğu Batman Filmini Arıyorum Söylediğinize görede Kara şövalye serisi Bruce Wayne'nin oynadığı.
Yazdığım filmlerde bruce wayne oynuyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,692
Üyeler
156,653
Son üye
luther16
Top Bottom