Neler Yeni

Grafik tasarım için curved ekran problem yaratır mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Ahmet Kaya
Merhaba, iki monitör arasında kaldım. Grafik tasarım, video montaj işiyle uğraşıyorum. Aynı zamanda oyunda oynuyorum fakat daha önce hiç curved ekran kullanmadığım için tasarım programlarında nasıl bir kullanımı var bilgim yok. Bilgisi dahilinde olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Fatkör

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Fatih Köroğlu
Merhaba, iki monitör arasında kaldım. Grafik tasarım, video montaj işiyle uğraşıyorum. Aynı zamanda oyunda oynuyorum fakat daha önce hiç curved ekran kullanmadığım için tasarım programlarında nasıl bir kullanımı var bilgim yok. Bilgisi dahilinde olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Sorun yaratıcağını sanmam

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,010
İsim
Diyarhan
Grafik tasarım ile uğraşıyorsun ips 8 bit ürün g241 daha iyi olacaktır diğer ürüne göre %10 daha iyi renk kalitesi var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Ahmet Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Grafik tasarım ile uğraşıyorsun ips 8 bit ürün g241 daha iyi olacaktır diğer ürüne göre %10 daha iyi renk kalitesi var.
yani öyle aşırı bir fark yaratır mı onu bilemedim pek, 8 (6 bit + FRC) bit olarak geçiyor kavisli olan model. sadece kavisli ekrandan dolayı çizgiler kayar mı o gibi şeylere takıldığım için sordum.

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,433
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar

Flamesa

80+ Silver

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Ben Düz Ekran'da Daha İyi Çalışıyorum Kavisli Ekran Çok Garip Geliyor.
Ve IPS Panel Monitör Al.
Eğer Bütçen 3K 3.5K Felan Çıkıyorsa Asus Pro Art Al.

Top Bottom