Neler Yeni

Grafik tasarım ve animasyon için 60-70 bin arası laptop önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
EMİR AĞACCI
Merhaba arkadaşlar, grafik tasarım okuyorum ve masaüstü bilgisayarımı satıp okulda rahat edebilmek için güzel bir laptop almak istiyorum sizce 60-70 bin arasında bütçeye ne alabilirim ve Apple almak mantıklı olur mu? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Zechion

80+ Silver
Merhaba arkadaşlar, grafik tasarım okuyorum ve masaüstü bilgisayarımı satıp okulda rahat edebilmek için güzel bir laptop almak istiyorum sizce 60-70 bin arasında bier bütçeye ne alabilirim ve Apple almak mantıklı olur mu? Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Hocam hatırladığım kadarıyla m2 pro 3d animasyon tarafında kendini ön planda göstermeye çalışıyordu. Yani sitesine bunun hakkında bir bilgilendirme koymuşlardı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
EMİR AĞACCI
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam hatırladığım kadarıyla m2 pro 3d animasyon tarafında kendini ön planda göstermeye çalışıyordu. Yani sitesine bunun hakkında bir bilgilendirme koymuşlardı.
m2 pro macbook çok aklımı çeliyor kararsızım

Zechion

80+ Silver
m2 pro macbook çok aklımı çeliyor kararsızım
Oyun falan oynamayacaksan al, bak rahatına. Şarja takmadan okulda da full performans kullanırsın. Adaptör ağırlığı olmaz. İnce, sessiz. Tabii tüm uygulamaları orijinal alman gerekecek ona dikkat etmen gerek.

Cihangir

80+ Gold
Merhaba arkadaşlar, grafik tasarım okuyorum ve masaüstü bilgisayarımı satıp okulda rahat edebilmek için güzel bir laptop almak istiyorum sizce 60-70 bin arasında bütçeye ne alabilirim ve Apple almak mantıklı olur mu? Tavsiyelerinizi bekliyorum.
kesinlikle macbook al m2 maxli macbook pro alabilirsin yada kasımda m3 çıkabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

artık mac lere de oyun desteği geliyor geçen seneki lansmanda söylediler ilk oyun desteği resident eville gelicek

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
952,296
Üyeler
150,056
Son üye
sevgeas
Top Bottom