Neler Yeni

🔥Take-Two Interactive Grand Theft Auto VI'nın 2025 Sonbaharında Piyasaya Sürüleceğini Açıkladı🔥

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,406
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Konsollar ve Bilgisayar Donanım
Bu bilgiyi kim söyledi sana ya kim diyor 2014 ten beri geliştirildigini ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

2013 te çıkan gta5 e bir sürü ek paket geldi adamlar işi gücü bıraktı 1 sene sonra gta6 yı mı geliştirmeye başladılar imkansız böyle bir şey unut yani 2024 ortaları yada sonlarını bekleyin
Rockstar Games in ne kadar büyük bir şirket olduğunu biliyorsunuz demi.

Hem PS4 e nasıl geliyor abi diyenler için bu tweet hem de grafikler çok kötü diyenler için.

Son düzenleme:

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,406
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
FdGPxalXEA0MIaK.jpg
Fc84u8VWAAQ0FS4.jpg
fc84u8vwaaq0fs4.jpg

GTA VI nın 2020 de ki grafikleri bile GTA V den baya iyi çıktığında ne kadar iyi olur hayal edin.

Son düzenleme:

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,406
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler

SÖYLENTİ: Bilgisayar korsanı dün telgrafındaki Grand Theft Auto 6 için dahili bir PDF tasarım belgesinin bir kısmını (veya tamamını) ertesi gün ya da daha kısa bir süre içinde yayınlayacağı tehdidinde bulundu. Bu spoiler içerebilir.

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,406
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
9 yildir cikmayan bir oyunun leaklenmis grafiklerinin gta 5'ten bile kotu olmasi gayet elestirilebilecek bir nokta. yil 2016-2017 olsa tmm der geceriz 2022'de leaklenmis grafikler boyleyse kimse savunmasin su sizintiyi. yemisim algoritmayi. gta 4 o kadar iyi mekaniklere sahip bir oyunken kacimizin oynadigi oyun gta 4 su an? onune gelen grafigine cop demiyor mu? konuya 10iqlar toplanmis fanboyluk tasliyor.
FdGPxalXEA0MIaK.jpg
Fc84u8VWAAQ0FS4.jpg
fc84u8vwaaq0fs4.jpg

Son düzenleme:

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,239
İsim
Olcay akbulut
Umarım fizik motorunu geliştirip ağaçları yıkılabilir, evleri hasarlanabilir yaparlar. Oyunda ki en güçlü şeyin ağaç olması canımı sıkıyor -_-

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,406
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler

1663692068098.png

SÖYLENTİ: Bilgisayar korsanı dün telgrafındaki Grand Theft Auto 6 için dahili bir PDF tasarım belgesinin bir kısmını (veya tamamını) ertesi gün ya da daha kısa bir süre içinde yayınlayacağı tehdidinde bulundu. Bu spoiler içerebilir. TezFunz2 Tarafından da belirtildiği gibi, daha önce PDF'nin bir kısmıyla dalga geçmişti.

Son düzenleme:

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,296
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar, Oyun Bilgisayarı, Tasarım, Youtube, Discord Sunucuları, Discord Botları (Kısaca Discord Kategorisi)
Instagram
kromyt / seninpanelincomtr
Steam
KROM
Discord
chromebey0
Umarım fizik motorunu geliştirip ağaçları yıkılabilir, evleri hasarlanabilir yaparlar. Oyunda ki en güçlü şeyin ağaç olması canımı sıkıyor -_-
Onu bende istiyorum. Umarım gelir.

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,406
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Bu sefer olabilir ama zaten çok fazla mekanik eklenmişti sızan videoda fizikler falan efsaneydi ben devrim niteliğinde bir oyun olacağına %100 eminim.

Fc84u8VWAAQ0FS4.jpg
fc84u8vwaaq0fs4.jpg

Bu görsel Google Maps den değil GTA VI dan gerçek gibi 2020 deki hali böyle inanılmaz adamlar 480p görsellik deki videodan grafikler çok kötü mobil oyun gibi dediler ben ona gülüyorum hala.

Son düzenleme:

Kaneki Ken

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,459
İsim
Fatih Ege Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Anime , Bilgisayar , Kodlama
O sırada Giga Tren

federalper

80+ Silver
Bu sefer olabilir ama zaten çok fazla mekanik eklenmişti sızan videoda fizikler falan efsaneydi ben devrim niteliğinde bir oyun olacağına %100 eminim.

Alıntıyı görüntüle
Bu görsel Google Maps den değil GTA VI dan gerçek gibi 2020 deki hali böyle inanılmaz adamlar 480p görsellik deki videodan grafikler çok kötü mobil oyun gibi dediler ben ona gülüyorum hala.
Hocam şuanki grafiklere bakmanın bir anlamı yok zaten oyunun da RDR2 den grafik ve fizik olarak daha iyi olacağı da belli oyun nasıl gelişitirilir alpha döneminde ki bir oyunun nasıl olduğunu bilmedikleri için oyun kötü GTA 6 böyle mi olacak tarzında yorum yaptılar çok kafana takmana gerek yok zaten yaşlarının da küçük olduğu belli.

Dolar

80+ Bronze

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Vay canına bunu oynamak için banka soymak gerekicek

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,406
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Hocam şuanki grafiklere bakmanın bir anlamı yok zaten oyunun da RDR2 den grafik ve fizik olarak daha iyi olacağı da belli oyun nasıl gelişitirilir alpha döneminde ki bir oyunun nasıl olduğunu bilmedikleri için oyun kötü GTA 6 böyle mi olacak tarzında yorum yaptılar çok kafana takmana gerek yok zaten yaşlarının da küçük olduğu belli.
Ayn haklısınız sadece bu görselleri o arkadaşlar için attım şimdi ne diyecekler acaba oyunun 2020 deki hali bile taş gibi grafik anlamında bu yüksek çözünürlüklü resimler iyi oldu en azından artık yaşı küçük arkadaşlar gelip boş yapmazlar.

Top Bottom