Neler Yeni

Gst Genel Sistem Temizliği V1.0

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji,bilgisayar,yazılım,açıkkaynak işletim sistemleri,katılımsız programlar,Linux,windows,işletim sistemleri modifikasyonları
Facebook
muratist55

Gst Genel Sistem Temizliği V1.0
Windows üzerinde zamanla oluşan çöp,Internet önbellekler Coockies-cache,kalıntı yığın vb. dosyaların sistem üzerinde oluşturduğu ağırlaşma ve kararsızlık problemlerini tamamen ortadan kaldırmak için hazırladığım komut dosyasını çalıştırmanız yeterli olacak. Özel çalışmamdır. Bir çok temizlik programının yapamadığı işlemleri sadece komut dosyasıyla bir kaç saniyede pırıl pırıl bir sistem sizleri bekliyor.
Güncellenme tarihi: 27 Eylül 2021

Uygulamadan Ekran görüntüleri:

XbO0Oo.gif

TEMİZLİK BİRİMLERİ / İŞLEYİŞİ
İşlemler öncesi sağlıklı temizlik için internet tarayıcıları kapanır.
IE,Mozilla,Chrome ve Sun Oracle Java temizliği eklendi.

Temizlik yapılan dizinlerin isimleri kısaca eklendi.
Tüm Temp dizinleri
Internet cache
Harddisk cache,okuma ön bellekler
Internet ping Ip dns önbelleklerin temizliği ve yenileme
Prefetch,Recycled,Update dizinlerin temizliği

ÖNERİ VE TAVSİYELER
- İnen dosya'ya (GST) Sağtık yaparak "Yönetici olarak çalıştır" seçeneği ile başlatınız.
UAC,WindowsDefender,Smartscreen,Antivirus varsa ek koruma uygulamalarını işlemlerden önce geçici kapatıp,işlem bitince tekrar açabilirsiniz.
-İşlemler sürecinde herhangi bir sayfa,uygulama açmayınız,öncesinde açık olan uygulamalarınızı kaydedip kapatmayı unutmayınız.
indirme linki
Zip'li dosyadır. Şifre içermez. Winrar/zip programlarıyla çıkartma işlemini yapabilirsiniz. Uygulamayı yönetici olarak çalıştırınız.

Son düzenleme:

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji,bilgisayar,yazılım,açıkkaynak işletim sistemleri,katılımsız programlar,Linux,windows,işletim sistemleri modifikasyonları
Facebook
muratist55
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güncellenmiştir! Update 27 Eylül 2021

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Facebook
muratist55
konu güncel.

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Kredi kartı tc adres tel özelden yazsak uğraşmayalım :)

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Nasıl güvenelim ?

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Facebook
muratist55
Nasıl güvenelim ?
Yükleme yapan bir uygulama değil direkt olarak çalışır. 48.157 kişi indirip kullanmış artık güvenip kullanıp - kullanmamak size kalmış. Çalışma bana aittir. Antivirüs ile tarama yapabilirsiniz %'100 temiz olduğunuda görürsünüz. Sadece kullanın sisteminizin ne kadar rahatlayacağını göreceksiniz fazla kasmaya gerek yok. :D

Top Bottom