Neler Yeni

Çözüldü✓ GT 730 4gb düşük performans

Kaydir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Kadir
Dün sıfır MSI GT 730 4 GB DDR3 ekran kartı aldım internette game test de baktığım da performansı iyidi ama bende vasat ötesi cs go her şey en düşükte yapılabilecek herşeyi yaptım Windows ayarları da dahil 40 FPS yi geçmiyor ve çok fazla drop FPS yapıyor aynı şekilde rocket league de de aynısı oluyor GTA v de 20 FPS anca veriyor sorununu bulamadım
Işlemci i5 4460
Ram 16 GB hyper x ram
Ssd ve h81 anakart var
Power 700 watt hyper x
Yani olabilecek herşeye baktım ama olmadı internette 90 FPS verdiği yerde bende 40 FPS veriyor yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Allah'ın Kulu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dün sıfır MSI GT 730 4 GB DDR3 ekran kartı aldım internette game test de baktığım da performansı iyidi ama bende vasat ötesi cs go her şey en düşükte yapılabilecek herşeyi yaptım Windows ayarları da dahil 40 FPS yi geçmiyor ve çok fazla drop FPS yapıyor aynı şekilde rocket league de de aynısı oluyor GTA v de 20 FPS anca veriyor sorununu bulamadım
Işlemci i5 4460
Ram 16 GB hyper x ram
Ssd ve h81 anakart var
Power 700 watt hyper x
Yani olabilecek herşeye baktım ama olmadı internette 90 FPS verdiği yerde bende 40 FPS veriyor yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
ekran kartı sürücüsünü display driver uninstaller programı ile güvenli modda sil akabinde nvidianın internet sitesinden kartına uygun güncel sürücüyü indir ve kur

SeastoreKing

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
811
İsim
Ahmet Erboz
Işlemci i5 4460
Ram 16 GB hyper x ram
Ssd ve h81 anakart var
Power 700 watt hyper x
driver kurdun mu?

Yıldırım Beyazid

80+ Bronze
Işlemci i5 4460
Ram 16 GB hyper x ram
Ssd ve h81 anakart var
Power 700 watt hyper x
ekran kartının sürücüsüün kur

Smootex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Yunus Emre Gürgür
GT 730 İyi bir ekran kartı değildir .
Evet 4gb ama gt1030 bile ondan kat kat fps veriyor 2gb olmasına rağmen . Demem oki VRAM durmundan önce MHz değerlerine dikkat edelim .

İyi günler

Thorin

80+
Ben mi yanlış görüyorum yoksa ekran kartı GT 730 mu? Driver kur falan yazmışsınız ama kartın performansı bu zaten :D? GT 730 DDR3 2 GB ile GTA 5 1360x768p en düşükte 30 FPS alıyordum. Senin ayarların belki biraz daha yüksekte ise 20 FPS alman çok normal. İade edebiliyorsan iade edip bütçene göre 2. elden kart bakmanı öneriyorum.

Kaydir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Kadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
driver kurdun mu?
Evet
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gpu-z indir bak. Sahte kart olmasın
Yok değil baktım

Sıfır aldıysan ve kutus vs. her şeyi duruyorsa iade et. 2. el kartlara yönel. GT 730'un vereceği performans o zaten.
Ikinci el aldım rx 580 yeşil ekran vermeye başlamıştı 1 2 ay sonra onu ikinci el olarak sattım satarken adam 1 saate yakın furkmark testi yaptı sıkıntı çıkmadı yani ikinci elde sağlam olup olmadığını nasıl anlayabilirdim ki

Ben mi yanlış görüyorum yoksa ekran kartı GT 730 mu? Driver kur falan yazmışsınız ama kartın performansı bu zaten :D? GT 730 DDR3 2 GB ile GTA 5 1360x768p en düşükte 30 FPS alıyordum. Senin ayarların belki biraz daha yüksekte ise 20 FPS alman çok normal. İade edebiliyorsan iade edip bütçene göre 2. elden kart bakmanı öneriyorum.
Aldığıma o kadar pişmanım ki bilseydim adını bile anmazdim

driver kurdun mu?
Pc Kendi algıladı kurdu bende güncellemeye çalıştım zaten güncel dedi Nvidia nin sunmuş olduğu ve benim de Nvidia nin sitesinden indirdiğim driver I da kurmuyor

Son düzenleme:
Top Bottom