Neler Yeni

GTA 5 Bittiği Halde Freak Görevleri Gelmiyor

Pigasor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Barış Sayan
Arkadaşlar selamlar. Geçen GTA 5'in hikaye modunu bitirdim. Seçeneklerden 3. sünü seçtim. Son görev bittikten sonra Michael'ın soru işareti simgeli (stranger freaks) görevi geldi. Annesi ile ilgiliydi. Onun dışında daha fazla ? simgeli görev gelmedi. Oyunu %100 bitirmem için 6 tane daha stranger freak görevi yapmam lazım. Şu an ne yapmam lazım? O görevler nasıl gelebilir?

Prmy

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
Diğer karakterlerde vardır muhtemelen. En çok Trevor ile var Franklin ikinci yanılmıyorsam. Ben bitirdikten sonra Trevor ile 6-7 tane daha vardı.

Pigasor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Barış Sayan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Diğer karakterlerde vardır muhtemelen. En çok Trevor ile var Franklin ikinci yanılmıyorsam. Ben bitirdikten sonra Trevor ile 6-7 tane daha vardı.
Hocam o karakterlere geçiş yapınca mı o görevler geliyor?

Prmy

80+ Bronze
En İyi Cevap
4

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,220
İsim
Efecan
Hocan aldığınız görevlerin birkaçı uzun vadeli oluyor yani şuanda devam eden görevleriniz olabilir. Örneğin bi görevde kasabada yaşayan bi ablamıza katilleri yakalayıp getiriyorduk. Birinde şehirde yaşlı bi çiftimize internette satılık ev ilanlara haritadan gidip tabelaları kırıyorduk. Uzun vadeli stranger freaks görevleride var onları yaptınızmı ?

Pigasor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Barış Sayan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocan aldığınız görevlerin birkaçı uzun vadeli oluyor yani şuanda devam eden görevleriniz olabilir. Örneğin bi görevde kasabada yaşayan bi ablamıza katilleri yakalayıp getiriyorduk. Birinde şehirde yaşlı bi çiftimize internette satılık ev ilanlara haritadan gidip tabelaları kırıyorduk. Uzun vadeli stranger freaks görevleride var onları yaptınızmı ?
Evet onları şimdi hatırladım :D . Ama toplam 6 tane olduklarını sanmıyorum.

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,220
İsim
Efecan
Evet onları şimdi hatırladım :D . Ama toplam 6 tane olduklarını sanmıyorum.
Yani bazılarını yapmadan diğerleri gelmiyor örneğin franklin tonya ve paparazi gibi falan.

Top Bottom