Neler Yeni

gta 5 hile açmak istiyorum

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

S_EDAT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
sedat ışık
merhaba arkadaşlar evet ben gta 5 de hile açmak istiyorum hemen linç etmeyin ben önceden crack oynarken trailer ile kullanıyordum baya sarıyordu şimdi orjinal alınca story modda ot gibi tabiri caizse dolaşıyorum bi eylencesi gelmiyor bana story modda hileyle oynamak istiyorum sorun şu hile kurarım ama online oynuyorum arkadaşlarla online hileyle girersem ban ws yerim o yüzden sadece story de kafa dağıtmalık hile açmak istiyorum mümkünmüdür? sadece story girince açık olucak online kapalı olacak ? teşekkürler

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Story bilmemde online da 1-2 günü kalmaz ban yersin ve aynı konuyu açıp durma

Furkan SıRR

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,335
İsim
Furkan Sır
merhaba arkadaşlar evet ben gta 5 de hile açmak istiyorum hemen linç etmeyin ben önceden crack oynarken trailer ile kullanıyordum baya sarıyordu şimdi orjinal alınca story modda ot gibi tabiri caizse dolaşıyorum bi eylencesi gelmiyor bana story modda hileyle oynamak istiyorum sorun şu hile kurarım ama online oynuyorum arkadaşlarla online hileyle girersem ban ws yerim o yüzden sadece story de kafa dağıtmalık hile açmak istiyorum mümkünmüdür? sadece story girince açık olucak online kapalı olacak ? teşekkürler
terket burayı

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,363
İsim
Selman
Story bilmemde online da 1-2 günü kalmaz ban yersin ve aynı konuyu açıp durma
Oyunun nerdeyse yarısı hileli oynuyor,online'de hile açsa bile ban falan yemez.

Furkan SıRR

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,335
İsim
Furkan Sır
? onlar hile açıyorsa o da mı açsın storyde sorun yok online ban yer ban yemeyeceğinin garantisini nasıl veriyorsunuz?

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,215
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932

Mr. Edri

80+ Platinum
En İyi Cevap
26
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,310
İsim
.
Online'da para hilesi dışında bir hile yapmayın
Story mod için hile konsolu hazırda var, onu açıp internetteki kodları yazabilirsiniz.

• Beğen
Reaksiyonlar: Prmy

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Açıcaksa insanların hakkına girmesin ben para hilesi falan yapıyorum karşıma adam var 2 dk geçim dedim adam hile açtı arabadan çıkartıp köprüden çıkardı havada tuttu beni polisler sıkıyor bana başkası geliyor adam arkama yapışıyor kemal gibi elektro şokla sıkıp yatırıp arkadan dayıyor bana
Mesaj otomatik birleştirildi:

O kadar para hilesi yapan var ve bir şey olmadı, oyundaki ölümsüzler de ayrı bir dünya.
ben riske girip baya para girdim bir şey olmadı allahtan

Mr. Edri

80+ Platinum
En İyi Cevap
26
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,310
İsim
.
Açıcaksa insanların hakkına girmesin ben para hilesi falan yapıyorum karşıma adam var 2 dk geçim dedim adam hile açtı arabadan çıkartıp köprüden çıkardı havada tuttu beni polisler sıkıyor bana başkası geliyor adam arkama yapışıyor kemal gibi elektro şokla sıkıp yatırıp arkadan dayıyor bana
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben riske girip baya para girdim bir şey olmadı allahtan
Olsa da başta sadeçe hesap sıfırlanıyor

-CrawL

80+ Gold
story de menyo mod ile rahat bi şekilde açarsın (STORY MODTA) Onlinede yardım edemem.

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,363
İsim
Selman
? onlar hile açıyorsa o da mı açsın storyde sorun yok online ban yer ban yemeyeceğinin garantisini nasıl veriyorsunuz?
Ben garanti vermedim,oyunun oynayan 10 kişiden 3'ü hileli oynuyor.İsterse hile yapar isterse yapmaz buna siz karışamassınız.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,828
Üyeler
138,416
Son üye
erolmms
Top Bottom