Neler Yeni

GTA 5 İntroda kapanıyor.

hard rp

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Mert
GTA 5 hiç hata vermeden introda kapanıyor googlede ararken gamepad ile alakalı dediler önceden açılıyordu ama gamepad bağlamıştım şimdi açılmıyor. Gamepad takılı değilkende açılmıyor.

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
283
İsim
yunusemre
GTA 5 hiç hata vermeden introda kapanıyor googlede ararken gamepad ile alakalı dediler önceden açılıyordu ama gamepad bağlamıştım şimdi açılmıyor. Gamepad takılı değilkende açılmıyor.
hocam sıstemle alakalı olmasın ?

hard rp

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
283
İsim
yunusemre
Bundan öncesi sıkıntısız oynuyodum, oyunu SSD'den HDD'ye taşıdım açılmadı birdaha
Çünkü oyunun kısayolu SSD'de kaldığı için açılmıyor. Kısayol direk SSD'yi gördüğü için onu hard diske atıp dosya içindeki Exe'yi tekrar masaüstüne kısayol oluşturmak gerekiyor diye bılıyorum

hard rp

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Mert
Çünkü oyunun kısayolu SSD'de kaldığı için açılmıyor. Kısayol direk SSD'yi gördüğü için onu hard diske atıp dosya içindeki Exe'yi tekrar masaüstüne kısayol oluşturmak gerekiyor diye bılıyorum
Dün tekrar SSD'ye attım gene açılmadı, şimdi tekrar SSD attım gene açılmazsa silip baştan yükleyeceğim

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
283
İsim
yunusemre
Dün tekrar SSD'ye attım gene açılmadı, şimdi tekrar SSD attım gene açılmazsa silip baştan yükleyeceğim
en kotu oyle deneyın hocam cozulmesse tekrar yazın ıyı geceler

hard rp

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Mert
Top Bottom