Neler Yeni

GTA 5 Offline Oynanırmı?

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Ben kendim de girdim arkadaşım da girdi online girmek için yer ayarlar menüsünde diye biliyorum.
Dostum ben de girmedi, kardeşim de girmedi, kuzenim de girmedi, sınıf arkadaşım da girmedi, @KaanCK de aynı şeyi demişti %100 save dosyası at demişti yanlış hatırlamıyorsam. Herkeste böyle kafamdan sallamıyorum ki.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Dostum ben de girmedi, kardeşim de girmedi, kuzenim de girmedi, sınıf arkadaşım da girmedi, @KaanCK de aynı şeyi demişti %100 save dosyası at demişti yanlış hatırlamıyorsam. Herkeste böyle kafamdan sallamıyorum ki.
100% Save kurması lazım. Menüden ONLINE Sekmesine gidip girebilir sonra.

Rufus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
912
İsim
Rufus
Bende hikayeyi bitirmeden giriyor orjinal olmasına rağmen epicte sorun falan olabilir

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
3 yıldır GTA V 2.5 yıldır GTA V Online deneyimim var. Daha dün kuzenimin yanında ara sahne bile gelmesini beklemeden ilk görevde online girdi. Yanlış bilgi vermeyin doğrusu budur.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Sizde sorun olmuş galiba ben arabalı görevden hemen sonra girebildim.
Dostum Kaan da dediğimin aynısı diyor görüyorsun, bende de aynısı oldu. Kardeşim, kuzenim, arkadaşım hepsinde de böyle oldu. Giremedik. Hepimizde sorun olmayacağına göre? Böyle bir şey var belki Epic Games'e özel bir şeydir bilmiyorum. Ben gördüğümü söylüyorum.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Arkadaş engellemiş beni. Yazdıklarımı görmüyor. Yazık. Yanlış bilgi vermeye dewamque 👍 aynen iletin beyler.
Ne alakası var? Neden böyle bir şey dedin? Ben gördüğümü söylüyorum, 5 kişi örnek verdim giremedik. Save dosyası atınca girebildim.

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Ben giremedim. Yalanmı söyleyeyim?
Giremeyen tek sizsiniz galiba. İnstagram vs. heryerde epic gamesten gelenler cirit atıyor online sunucularda. Hatta sunucular çöktü. Herkes bir anda oyunu bitirmedi herhalde , kuzenim dahil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne alakası var? Neden böyle bir şey dedin? Ben gördüğümü söylüyorum, 5 kişi örnek verdim giremedik. Save dosyası atınca girebildim.
Sizde sorun vardır.

Top Bottom