Neler Yeni

GTA 5 Offline Oynanırmı?

Akbaba Kürşat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Furkan
Arkadaşlar Ben Şimdi Epic Gamesden GTA 5 i indirsem sonrada modemi kessem oynayabilirmiyim ?

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Arkadaşlar Ben Şimdi Epic Gamesden GTA 5 i indirsem sonrada modemi kessem oynayabilirmiyim ?
Modemi kesmeden de offline oynayabilirsin, zaten online oynamak için offline hikaye modunu bitirmen gerek.

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek

arminus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Batuhan Ersoz
Modemi kapatmana gerek yok hikaye modu da var online modu da var istediğini oynayabilirsin sadece online indirmiyoruz

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,510
İsim
Batuhan ege
Oynarsin

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Yanlış bilgi online girmek için hikayeyi bitirmeye gerek yok.
Gerek var, yanlış bilgi falan değil. Offline bitmeden online özelliği açılmıyor. GTA V'i iki bilgisayardan oynuyorum. İster oynar bitirirsin, ister %!00 save dosyası atar direk online girersin sana kalmış. Ama offline bitmeden online girilmiyor.

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Gerek var, yanlış bilgi falan değil. Offline bitmeden online özelliği açılmıyor. GTA V'i iki bilgisayardan oynuyorum. İster oynar bitirirsin, ister %!00 save dosyası atar direk online girersin sana kalmış. Ama offline bitmeden online girilmiyor.
Hayır ben storyi bitirdim arkadaşım bitirmedi sadece prologue görevini tamamladı ve gta online a girebiliyor.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Hayır ben storyi bitirdim arkadaşım bitirmedi sadece prologue görevini tamamladı ve gta online a girebiliyor.
Dostum girilmiyor, kardeşime de yükledim. İlk görevi yaptı ondan sonra online girmek istedi. Online girmek için yer bile yoktu. Oyun izin vermiyor girmene. Tüm hikayeyi bitirmek istemiyordu ben de save dosyası attım direk bitti gördü girdi. Kendi bilgisayarımda da aynı şey geçerliydi.

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Saçmalamayın yanlış bilgi veriyorsunuz ben daha ilk sahnede online girdim. Kırmızı ve beyaz araba var hatta ilk başta.

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Dostum girilmiyor, kardeşime de yükledim. İlk görevi yaptı ondan sonra online girmek istedi. Online girmek için yer bile yoktu. Oyun izin vermiyor girmene. Tüm hikayeyi bitirmek istemiyordu ben de save dosyası attım direk bitti gördü girdi. Kendi bilgisayarımda da aynı şey geçerliydi.
Ben kendim de girdim arkadaşım da girdi online girmek için yer ayarlar menüsünde diye biliyorum.

Top Bottom