Neler Yeni

Gta 5 Olan Epic Hesabi

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

B.E.K.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Bekir Eymen Kaymaz
Discord
Penta#7162
Arkadaşlar GTA 5 oynamak istiyorum. Maalesef bedava olduğu zaman alamamışım. Bana GTA 5'li Epıc Games hesabı verebilecek olan var mı ?

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,806
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz

Kadir_1987

80+ Silver
Bedava verildiğinde bir sürü fazladan alan vardı hesap açıp, çomak sokmayın hemen.
Belki biri iyilik etmek ister verir. Yada herhangi bir şekilde takas yada satış yaparlar.
Adam hesap ya da hesaplar açarak Gta 5'i indirecek ve sonra biri gelecek '' gardaş hele bana onu babanın hayrına versele lan '' diyecek ve o da verecek öylemi ?
Sen ne saçmalıyorsun birader ?
Yoksa birlikte mi oynayacaksınız ?
Oyun dilenenini görmemiştim onu şimdi gördüm ve üstüne bir de dilenciye destek olanını da yine şimdi gördüm !!!
Ölsem de gam yemem ;)

UnlegitPanda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
716
İsim
Enes kaplan
1657113479220.png

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,806
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Adam hesap ya da hesaplar açarak Gta 5'i indirecek ve son biri gelecek '' gardaş hele bana onu babanın hayrına versele lan '' diyecek ve o da verecek öylemi ?
Oyun dilenenini görmemiştim onu şimdi gördüm ve üstüne bir de dilenciye destek olanını da yine şimdi gördüm !!!
Ölsem de gam yemem ;)
😂😂
Bu forumun ortamı harbiden baya bozulmuş...
Zaten ücretsiz verilen bir oyundu, ne olacak yani. Belli ki arkadaşın yaşı da küçük parası olsa böyle bir talepte bulunmaz zaten.
Her neyse bana özelden yazsın, ben ona hesap bulup vereceğim. Konu kapanabilir lüzumu kalmadı.

Herkes de mod kesilmiş forumda arkadaş...

B.E.K.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Bekir Eymen Kaymaz
Discord
Penta#7162
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Adam hesap ya da hesaplar açarak Gta 5'i indirecek ve sonra biri gelecek '' gardaş hele bana onu babanın hayrına versele lan '' diyecek ve o da verecek öylemi ?
Ölsem de gam yemem ;)
arkadaşım dilenmekle ne alakası var. İnsan gibi fazladan varsa istedik. Bu kadar abartacak , küçümseyecek bi olay yok. Bu kadar rahatsız oluyorsan ilgilenme.
Mesaj otomatik birleştirildi:

😂😂
Bu forumun ortamı harbiden baya bozulmuş...
Zaten ücretsiz verilen bir oyundu, ne olacak yani. Belli ki arkadaşın yaşı da küçük parası olsa böyle bir talepte bulunmaz zaten.
Her neyse bana özelden yazsın, ben ona hesap bulup vereceğim. Konu kapanabilir lüzumu kalmadı.

Herkes de mod kesilmiş forumda arkadaş...
Kardeşim gerçekten doğru konuşuyorsun , ağzına sağlık .

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,442
Üyeler
153,717
Son üye
Sarı01
Top Bottom