Neler Yeni

GTA San Andreas nereden indirebilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Muhammed Mustafa BAĞIRTLAK
Selamun Aleyküm arkadaşlar, yeni pc topladım Gta san andreas oynamak istiyorum steamden baktım bulamadım 1 tane var o da 1150 tl bütçemi çok aşıyor 1150 nin %10u kadar bütçem yok diyebilirim, başka nerden indirebilirim tek yol crack mi? Crack indirmeyi de bilmiyorum yeni pc ye virüs girer diye de korkuyorum öneriniz nedir

Cardatore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Varol Can
Steamden kalkmış oyun baktim şimdi ama eski versiyonu yok remastred var .

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
İşte Sadece Diyorlar Kesin Ve Net bir şey Yokki Ortada
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gerçi CS2 Çıktı , GTA6 Çıkarsa Şaşırmam
Gta 6 bence beklenen gibi bir şey çıkmayacak. Rocstar gamesi yapan yapımcıların çoğu ayrıldı, ya kendi firmalarını kurdu yada işi bıraktı. Yaptıkları son remastredler de ortada. Orta ayarlarda bile rtx,2060, 3060 gibi kartların oynayabileceği bir oyun yapacaklar. Çünkü söylenen harita büyüklüğü bunu gösteriyor. Rdr 2 ye göstermedileri değerde ortada online hile kaynıyor. Yani kısacası zaten fiyatı en az 2k olacak oyunu bu kadar beklemeye gerek yok ki bencr 2025 e anca çıkar. Çünkü gta 5 online den iyi ekmek yiyorlar.

Hasdur Bakiye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
Hasdur Bakiye
Gta 6 bence beklenen gibi bir şey çıkmayacak. Rocstar gamesi yapan yapımcıların çoğu ayrıldı, ya kendi firmalarını kurdu yada işi bıraktı. Yaptıkları son remastredler de ortada. Orta ayarlarda bile rtx,2060, 3060 gibi kartların oynayabileceği bir oyun yapacaklar. Çünkü söylenen harita büyüklüğü bunu gösteriyor. Rdr 2 ye göstermedileri değerde ortada online hile kaynıyor. Yani kısacası zaten fiyatı en az 2k olacak oyunu bu kadar beklemeye gerek yok ki bencr 2025 e anca çıkar. Çünkü gta 5 online den iyi ekmek yiyorlar.
haklısın ama son proje diye destek verip ayrılabilirlerde

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,475
Üyeler
149,390
Son üye
kow1x
Top Bottom