Neler Yeni

Gta San Andreas Yüksek FPS sorunu

VorleN

80+ Silver
Arkadaşlar gta san andreas eski bir oyun olduğu için bilgisayarlar bu oyunu 100/200 fps oynatıyor ve bu oyun 30 fps için yapıldığı için çok fazla hata oluyor mesela arabaları yokuş tırmanmıyor zıplarken ölmeler vs çok şık yaşanan şeyler sweet'in evin çatısındaki silahı alcam diye kaç kere ölüyorum tahmin bile edemezsiniz Frame limit açınca da 25 fps gözlerim kanıyor msi afterburner yükleyince yanında gelen rivaturner adındaki uygulama ile fps'i 60 yapıyorum sorunlar devam ediyor zıplayınca ölme vs bu sorunları çözen mod falan biliyor musunuz?

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,412
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Twitter
yok
Facebook
no
Discord
no
Reddit
yok
Steam versiyon mu?
Donwgrader var.

VorleN

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Steam versiyon mu?
Donwgrader var.
Şöyle söyleyeyim hem crack hem de korsan steam versiyonunda ilk görevde big smoke arabası patlayınca oyun yanıt vermiyor ondan dolayı sağlam bir yerden crack oynuyorum. (Saglamindir gibi çok sağlam olmayan bir yerden indirmedim oyunu)

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,412
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Twitter
yok
Facebook
no
Discord
no
Reddit
yok
Şöyle söyleyeyim hem crack hem de korsan steam versiyonunda ilk görevde big smoke arabası patlayınca oyun yanıt vermiyor ondan dolayı sağlam bir yerden crack oynuyorum. (Saglamindir gibi çok sağlam olmayan bir yerden indirmedim oyunu)
Elimde link yok hocam maalesef.
YouTube üzerinden herhangi bir linkin sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum 3 link denedim bu zamana kadar hiçbiri sıkıntı çıkarmadı.
Bitirdikten sonra silip tarama yaparsınız.

VorleN

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Elimde link yok hocam maalesef.
YouTube üzerinden herhangi bir linkin sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum 3 link denedim bu zamana kadar hiçbiri sıkıntı çıkarmadı.
Bitirdikten sonra silip tarama yaparsınız.
Benim oyunum sorunsuz zaten steam versiyonunadan bile daha güzel çalışıyor tek sıkıntım fps yüksek olduğu için oyun sapıtıyor zıplayınca falan ölüyorum 60fps sabitlesen bile sorunlar devam ediyor 25fps ile de hikayeli oyun oynanmaz bana göre.

Top Bottom