Neler Yeni

GTA V 1 milyon gelmedi?

Yavuz241

80+ Bronze
Merhabalar. Epic Games bedava GTA V Premium Edition verdi. Galiba online ye girince 1 milyon para vermesi gerekiyordu. Bende daha yeni oyunu indirdim ve online ye girdim ama param gelmedi. Ne yapmam gerekli?

Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Yellow Leblebi
İlgilendiği Kategoriler
Grafik Tasarım
hiçbir fikrim yok bu konu hakkında ama aradan 1 sene geçti bu saatten sonra da daha verilmez. online'a o zamanlar girenlere verilmiştir. belki de

EKRHN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,545
İsim
Efe Karahan
Merhabalar. Epic Games bedava GTA V Premium Edition verdi. Galiba online ye girince 1 milyon para vermesi gerekiyordu. Bende daha yeni oyunu indirdim ve online ye girdim ama param gelmedi. Ne yapmam gerekli?
Biraz daha oyna gelir.

Rulep

80+ Gold
1 hafta içinde geliyor

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,391
İsim
berk
Hemen vermiyor 1-2 gün sürüyor.

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,390
İsim
Emre Yılmaz
Gta dan kaynaklı bug olup vermeyebilirde. Bende epicten beleşe alıp girdiğimde arkadaşlarima verdiği para ödüllerini vs bana vermiyordu. Bazen etkinlik oluyordu bana para veriyordu arkadaşıma gelmiyordu. 1-2 güne gelir diye düşünüyorum. Gelmezse de hiç gelmez büyük ihtimal. Benimde hakedip alamadığım bonuslar oluyordu bilgilendirmek istedim sizi

Top Bottom