Neler Yeni

GTA V BAN HAKKINDA YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?

OUTRA

80+
1643614277428.png

Arkadaşlar, adam bana ihtiyacım olan hiçbir sorunun cevabını vermedi. İngilizcesi olanlar fotoğraftan bakarak derdimi anlayabilirler, olmayanlar için de Türkçeye çevireyim.
"GTA V Online hesabımda perma banım var ama kaldırmanızı istemiyorum. Eğer yeni bir Social Club hesabı kurarsam ya da yeni bir GTA V satın alırsam (Banım Epic üzerinde ve ben Epic destekle iletişime geçip GTA V`i sildirsem, daha sonra tekrar satın alsam) Online`a erişebilir miyim?

Juiclair0

80+ Silver
Alıntıyı görüntüle
Arkadaşlar, adam bana ihtiyacım olan hiçbir sorunun cevabını vermedi. İngilizcesi olanlar fotoğraftan bakarak derdimi anlayabilirler, olmayanlar için de Türkçeye çevireyim.
"GTA V Online hesabımda perma banım var ama kaldırmanızı istemiyorum. Eğer yeni bir Social Club hesabı kurarsam ya da yeni bir GTA V satın alırsam (Banım Epic üzerinde ve ben Epic destekle iletişime geçip GTA V`i sildirsem, daha sonra tekrar satın alsam) Online`a erişebilir miyim?
Hayır, Yeni bir epic games hesabından alırsanız oynayabilirsiniz.

Rulep

80+ Gold
epic games hesabı açın satın alın veya gta 5 olan epic games hesapları var öyle de alabilirsiniz ama banlı hesap falan satabilirler alın öyle oynayın epicin öyle şeyle uğraşacağını sanmıyorum

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Perma ban yemişsin işte o hesap gg Yeni account steam gta alacaksın o kadar. Epic Games kullanacaksın yada.

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet
Zaten diyelim ki banını açtılar bütün her şey sıfırlandığı için yine bir işine yaramaz belki ismin güzeldir tek zarar o olur.

OUTRA

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zaten diyelim ki banını açtılar bütün her şey sıfırlandığı için yine bir işine yaramaz belki ismin güzeldir tek zarar o olur.
derdim hesabın sıfırlanması değil, derdim onu ana epic hesabımda kullanabilmek. eğer hesaptan sildikten sonra tekrar satın aldığımda banım kalkacak olsaydı o hesapta r6 ile beraber satın alacaktım. çünkü 130 tllik kupon var biliyorsundur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
~ | N e w A | ~

Öncelikle merhaba @OUTRA ,
En temiz ve garantiye alınacak gereken yol şahsen böyle yap , hersey sıfırdan yapıyormuşsun gibi yap yani epic games hesabını yeniden social club yeniden yap. Bu arada bu hesabı sakın silme elinden geldiği kadar bir yetkili ile iletişime geç.

;)Umarım yardımcı olmuşumdur.;)
;)Huzurlu ve Mutlu Günler.;)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
973,386
Üyeler
153,876
Son üye
SkorpTR
Top Bottom