Neler Yeni

gta v görev yok sorun

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Koçak
Merhaba Formunuzda yeniyim bir sorunum var Gta v de 3 karakterde de görev gelmiyor başka forumlar da araştırdım nerdeyse hepsinde 4 kapılı bir araç çalıp tenha biryere koymamı ve sonra Mark Getaway Location yazısı çıkacağını söyledi ancak olmadı franklin ile 10 15 tane arabayla denedim sol üstte bildirim bile gelmiyor Yazım birazcık karmaşık olduysa özür dilerim Oyunu Epicgames'tenn oynuyorum.

Ediz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Can
yan görevleri yap ana görevler gelir o zaman

Bay Kunduz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,301
İsim
Berke
Merhaba Formunuzda yeniyim bir sorunum var Gta v de 3 karakterde de görev gelmiyor başka forumlar da araştırdım nerdeyse hepsinde 4 kapılı bir araç çalıp tenha biryere koymamı ve sonra Mark Getaway Location yazısı çıkacağını söyledi ancak olmadı franklin ile 10 15 tane arabayla denedim sol üstte bildirim bile gelmiyor Yazım birazcık karmaşık olduysa özür dilerim Oyunu Epicgames'tenn oynuyorum.
4 kapılı bir araba bulup sahile gitmiştim ben sanırım ana karakterlerden birini arıyorsun telefonla arabayla tenha yere gidince orda o location olan şey çıkıyordu

tuğrahan sezer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
tuğrahan sezer
Hocam oyunu ingilizce oynuyorsunuz anlaşılan. Görevi hatırlıyorum. Size tavsiyem 4 kapılı(tercihen jip ya da normal binek araba) bir araba bulun ve şehirdeki bir kapalı otoparkın 2. veya 3. katına biraz saklı kalıcak şekilde koyun. ardından da atıyorum arabayı micheal ile yerleştirdiniz ya trevor ya da franklin i arayın. Orda loca... bir şey olması lazım. Ona basın

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,253
İsim
Fatih
Bazen yan görevleri yapınca geliyor ana görevler haritadaki yan görevleri yapmaya çalışın

Top Bottom