Neler Yeni

GTA V Online Başlamayı Düşünüyorum Önerilerinizi Bekliyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Halil Cirid
Instagram
halilcirid.1
Merhaba Arkadaşlar . Uzun Zaman Sonra Artık Adam Akıllı Denilecek Upgradeleri Yaptım ve Bilgisayarımı Çoğu Oyunu Açabilecek bir Hale Getirdim(İmzada da Görebilirsiniz.).

Uzun Lafın Kısası ben Hiç Kendi Bilgisayarımda GTA V Oynamamıştım ve Başlamak İstiyorum.

Sizce Ne Yapmalıyım. Öncelikli Olarak Story Mode u bitirip Online mı Geçmeliyim Yoksa ikisi Alakasız Şeyler Deyip Direkt Arkadaşım ile Online mı Başlamalıyım.

Tavsiyeleriniz, Para Kasma Yöntemleriniz, Alınacak ve Alınmayacak Şeyleri Buraya Yazarsanız çok Sevinirim.

Son Olarak ( Yat Almak Mantıklı mı :ROFLMAO: Çok Hoşuma Gidiyor Görüntüsü).

İyi Forumlar.

semih3535

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Semih Sevici
Bi ara heves edip başlamıştım ben de 2-3 tane hileler peşimi bırakmayınca salmıştım

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
384
İsim
Hakan Keser
GTA onlinenin modası geçti. Bence fazla uğraşma. Storyi bitir. Arkadaşınla boş boş takıl sonra. Cidden uğraşmaya değmez. GTA onlinede para kazanmak için paran olması lazım öyle saçma bi sistemi var. Para kazandıran her yeri satın alman lazım önce

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Önce hikaye modu oyna, temelini at sonra bitirince online geç.
Para kazanmak için biraz sürünmen gerek öncelikle martin madrazo diye bir adam var onun işlerini yap 5-6 dakikada 15k falan para kazanıyorsun 2 milyon yap sonra kosatka diye bir denizaltı var onu al sonra heist yap öyle öyle katlayacaksın
ben de gta online a başlayınca etrafta geziyordum 10 bin dolarım vardı başka bir şey yoktu, şimdi 37 milyon ve bir sürü şey var
Mesaj otomatik birleştirildi:

sen benle hala yarış gelmedin heist falan yapcaktık daha

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Gelişmek için ya hile yapacaksın(bilen biri eşliğinde, yoksa ban yersin) veya hayvan gibi para yatıracaksın

serwintes

80+ Silver
GTA onlinenin modası geçti. Bence fazla uğraşma. Storyi bitir. Arkadaşınla boş boş takıl sonra. Cidden uğraşmaya değmez. GTA onlinede para kazanmak için paran olması lazım öyle saçma bi sistemi var. Para kazandıran her yeri satın alman lazım önce
cheat engine ile hile yapsın ban yemiyor

Whitehool

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Muhammet
Merhaba Arkadaşlar . Uzun Zaman Sonra Artık Adam Akıllı Denilecek Upgradeleri Yaptım ve Bilgisayarımı Çoğu Oyunu Açabilecek bir Hale Getirdim(İmzada da Görebilirsiniz.).

Uzun Lafın Kısası ben Hiç Kendi Bilgisayarımda GTA V Oynamamıştım ve Başlamak İstiyorum.

Sizce Ne Yapmalıyım. Öncelikli Olarak Story Mode u bitirip Online mı Geçmeliyim Yoksa ikisi Alakasız Şeyler Deyip Direkt Arkadaşım ile Online mı Başlamalıyım.

Tavsiyeleriniz, Para Kasma Yöntemleriniz, Alınacak ve Alınmayacak Şeyleri Buraya Yazarsanız çok Sevinirim.

İyi Forumlar.
direk online başla para yöntemleri olarak kendine ceo aç direk vip worklarla kasarak git kosatka al cayo perico yap ben böyle yaptım

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,137
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım

İyi Forumlar.
Hikayeyi oynamasan da olur standart gta oyunu işte

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,915
İsim
tümen dağ
Top Bottom