Neler Yeni

Gta v te durduk yere donmaya başladı

Can...

80+ Platinum
Pc yi açtım Gta v e girdim çok yavaş girdi normalden daha geç sonra açıldı ama etraf gec yükleniyor ve gaza basıyorum ilerledikçe donuyor ekran kartı kullanımı sıfır oluyor yardımcı olursanız sevinirim

BeKo'O

80+ Silver
başka aktif oynadığın oyun varsa onları da test et, ayrıca msi afterburner OSD ekranı üzerinden işlemci ve ısı değerlerine bak bir anormallik var mı bir yük binme durumu var mı diye

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Emre Ayyıldız
Termal macununuz kurumuşsa bu tür donmalar yaşayabilirsiniz. Masaüstünde iken sıcaklık değerleriniz ne durumda?

Can...

80+ Platinum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Termal macununuz kurumuşsa bu tür donmalar yaşayabilirsiniz. Masaüstünde iken sıcaklık değerleriniz ne durumda?
her şey normal işi değeri vesayre işlemci macunu yeni kartı ellemedim ısınma yapmıyor bandi duruyir birde
Mesaj otomatik birleştirildi:

başka aktif oynadığın oyun varsa onları da test et, ayrıca msi afterburner OSD ekranı üzerinden işlemci ve ısı değerlerine bak bir anormallik var mı bir yük binme durumu var mı diye
Hepsi normal

Dün oyle bişey yoktu

BeKo'O

80+ Silver
her şey normal işi değeri vesayre işlemci macunu yeni kartı ellemedim ısınma yapmıyor bandi duruyir birde

Hepsi normal

Dün oyle bişey yoktu
Kullandığınız SSD ile alakalı bir problem olabilir mi acaba? PC'nin ve farklı uygulamaların açılış hızlarında bir problem var mı? HD Tune indirerek SSD sağlığınızı test edebilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Emre Ayyıldız
W10, işlemci ve ekran kartı sürücünüzün güncel olduğundan emin olun. Sistem özelliklerinizi ve AIDA64 ile sisteminizin ısı bilgilerini fotoğraf olarak paylaşabilir misin?

Can...

80+ Platinum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
W10, işlemci ve ekran kartı sürücünüzün güncel olduğundan emin olun. Sistem özelliklerinizi ve AIDA64 ile sisteminizin ısı bilgilerini fotoğraf olarak paylaşabilir misin?
Hepsi güncel

Paylaşırım birazdan

Kullandığınız SSD ile alakalı bir problem olabilir mi acaba? PC'nin ve farklı uygulamaların açılış hızlarında bir problem var mı? HD Tune indirerek SSD sağlığınızı test edebilirsiniz.
Yok gibi ama

Pc de kardeşimin girdiği arada zula vardı onu denedim şuan ve girmiyor hatta pc gg şuan

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,134
Üyeler
141,092
Son üye
saricoban38
Top Bottom