Neler Yeni

Yardım Gta5 i D ye kurunca çalışmıyor

Talentt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
İsmail altıntop
Arkadaşlar baslıktada gordugunuz gibi ilk oyunu indirdigimde c ye kurmustum sonra silip bugun itibari ile d ye kurdum ve oyun benden aktivasyon kodu istiyordu bazı forumlarda , konularda steam deki cd key i yazınca çözüleceği soylendi ama olmadı mail ime baska mailde gelmedi ben suan oyunu c ye aktardım ve calısıyor d ye atmak istiyorum bu sorunu tekrar yasarmiyim yada cozumu nedir

Bartuu

80+ Silver
Rockstar Launcher'ıda d ye atıp denermisin eğer denemediysen.

Arkadaşlar baslıktada gordugunuz gibi ilk oyunu indirdigimde c ye kurmustum sonra silip bugun itibari ile d ye kurdum ve oyun benden aktivasyon kodu istiyordu bazı forumlarda , konularda steam deki cd key i yazınca çözüleceği soylendi ama olmadı mail ime baska mailde gelmedi ben suan oyunu c ye aktardım ve calısıyor d ye atmak istiyorum bu sorunu tekrar yasarmiyim yada cozumu nedir
Program files ve program files x86 dosyalarınında dye taşınması gerekebilir belki sorun ondan kaynaklıdır.

Talentt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
İsmail altıntop
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
içindeki bütün dosyalarla birliktemi yoksa rockstar dosyalarını taşımam yeterlimi

Son düzenleme:
içindeki bütün dosyalarla birliktemi yoksa rockstar dosyalarını taşımam yeterlimi
Hayır öyle değil kayıt defterinden yapılıyordu internette araştırıp bulabilirsin varsayılan uygulama yükleme kısmı değiştirme diye ama bu işlemden sonra yeniden kurman gerekiyor uygulama vesaire varsa onlarıda oraya yüklemen lazım tabi önce sileceksin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 disk kullanıyorsan uygulamaları c diski dışında biryere yüklemek istiyorsan normal yükleme yaparak olmaz bu çünkü program files ve x86 birkaç özelliğe sahip bunlarıda o diske taşıman lazım.

Top Bottom