Neler Yeni

Gtx 1080ti anakart işlemci önerisi

AF05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
AF 5

Asus gtx 1080ti anakart işlemci önerisi

Arkadaşlar merhaba ilk önce sistemim ekran kartı olarak gtx 1080ti var işlemci olarak i7 6700 anakart olarak z170ı pro gaming 32 gb 3200 mhz ram var ilk olarak;
1-Darboğaz olur mu arkadaşlar
2-İşlemci olarak İntel mi AMD mi
3-Yakın zamanda işlemci ve anakart
değiştirmeyi düşünüyorum bu karta en iyi işlemci ve anakart önerebilir misiniz.

ugo.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Uygar
Instagram
uuygarugurlu

Asus gtx 1080ti anakart işlemci önerisi

Arkadaşlar merhaba ilk önce sistemim ekran kartı olarak gtx 1080ti var işlemci olarak i7 6700 anakart olarak z170ı pro gaming 32 gb 3200 mhz ram var ilk olarak;
1-Darboğaz olur mu arkadaşlar
2-İşlemci olarak İntel mi AMD mi
3-Yakın zamanda işlemci ve anakart
değiştirmeyi düşünüyorum bu karta en iyi işlemci ve anakart önerebilir misiniz.
Anakartın zaten intel K serisiyle OC anlamında uyumlu alıcağın işlemciye bağlı işlemci pinine göre anakart değiştirme masrafından kurtulabilirsin.
Ayrıca darboğaz yapabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anakartın zaten intel K serisiyle OC anlamında uyumlu alıcağın işlemciye bağlı işlemci pinine göre anakart değiştirme masrafından kurtulabilirsin.
işlemci olarak amd tercih etme anakart masrafına girme, i7 9700K alabilirsin işlemci olarak anakartınla soketleri uyumlu ve oc yapabilirsin performanslı bir işlemci, ama illa intel 10 serisi işlemci alıcam diyorsan anakart soketi LGA1200 bir anakart alıp 10. Nesil intel alabilirsin. 9700K ile darboğaz yapmayacaktır.

• Beğen
Reaksiyonlar: AF05

AF05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
AF 5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anakartıda değiştirmek istiyorum anakartdan memnunum oyuna yönelik bir çok özelliği var fakat işlemci olarak 6 nesil destekliyor ikisinide değiştirmek istiyorum ilk olarak ryzen mı intel mi ve iyi bir işlemci ve iyi bir anakart önerebilir misin

ugo.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Uygar
Instagram
uuygarugurlu
Anakartıda değiştirmek istiyorum anakartdan memnunum oyuna yönelik bir çok özelliği var fakat işlemci olarak 6 nesil destekliyor ikisinide değiştirmek istiyorum ilk olarak ryzen mı intel mi ve iyi bir işlemci ve iyi bir anakart önerebilir misin
Nasıl 6. Nesil destekliyor hocam? i7 9700k ile uyumlu o anakart?

Pardon hocam max 7700’e kadar desteği varmış görmedim kusura bakmayın.

AF05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
AF 5
Nasıl 6. Nesil destekliyor hocam? i7 9700k ile uyumlu o anakart?

Pardon hocam max 7700’e kadar desteği varmış görmedim kusura bakmayın.
Nasıl 7700 destekliyor sayfasında 6 nesil yazıyor ama ilk amacım ikisinide değiştirmek i9 9900k ya da 10900k geçmek istiyorum ryzen serisinden pek anlamıyorum ama 7 5800x olabilir bide bu işlemcilere uyumlu kaliteli anakart almak istiyorum

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,034
İsim
mert
bütçene göre değişir

AF05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
AF 5
bütçene göre değişir
Bütcem 5-6 k

En fazla ikisi için 7 çıkabilirim

Ve kasam corsair 400c anakartımı seçerken farkeder mi galiba hatırladığım kadarıyla büyük anakartlarındestekliyor

Son düzenleme:

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,034
İsim
mert
Bütcem 5-6 k

En fazla ikisi için 7 çıkabilirim

Ve kasam corsair 400c anakartımı seçerken farkeder mi galiba hatırladığım kadarıyla büyük anakartlarındestekliyor
en iyi seçenek 5800X+X570 bir anakart olur bence

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,257
Üyeler
150,841
Son üye
huseyn0917
Top Bottom