Neler Yeni

Gtx 1660 6gb 2 fan ile nasıl mining yaparım

Zorbey1998

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Mehmet Efe Sarıyar
İlgilendiği Kategoriler
Oyun pcleri ve PSU
Gtx 1660 6gb 2 fanlı ekran kartım var tek bildiğim bu ekran kartım hakkında oc ve uv yapmadan nasıl mining yapabilirim 0 dan anlatır mısınız.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,232
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Fazla bilginiz yoksa nicehash'e bakınız ilk başlayanlar için basit, aşağıdaki linkte açıklamam mevcut, okuyunuz. Sonrasında aklınıza takılan bir yer olursa buradan yanıt atarsanız yardımcı olmaya çalışırım.

Faveouls

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,104
İsim
Emre
Değmez o kart ile mining yapmak. Günlük 1.5 dolar kazanıcaksın full çalıştırıp, ne gereği var 15TL için o kadar çalıştırmaya.

Zorbey1998

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Mehmet Efe Sarıyar
İlgilendiği Kategoriler
Oyun pcleri ve PSU
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fazla bilginiz yoksa nicehash'e bakınız ilk başlayanlar için basit, aşağıdaki linkte açıklamam mevcut, okuyunuz. Sonrasında aklınıza takılan bir yer olursa buradan yanıt atarsanız yardımcı olmaya çalışırım.
Oc ve Uv istemememin sebebi anakartımın buna uyumlu olmamasıydı o yüzden istesem de yapamam sıkıntı çıkmaz değil mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Değmez o kart ile mining yapmak. Günlük 1.5 dolar kazanıcaksın full çalıştırıp, ne gereği var 15TL için o kadar çalıştırmaya.
ETH kazmada aylık 70 dolar diyorlar ama sen bilirsin link de atabilirim

İşlemcim i5 3470 olması lazım 3.2ghz

Faveouls

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,104
İsim
Emre
Oc ve Uv istemememin sebebi anakartımın buna uyumlu olmamasıydı o yüzden istesem de yapamam sıkıntı çıkmaz değil mi

ETH kazmada aylık 70 dolar diyorlar ama sen bilirsin link de atabilirim

İşlemcim i5 3470 olması lazım 3.6ghz
23-25MH veriyor kankam o kart, aylık 70 dolar kazandırsın ETH'den göster kanıtlı bir şekilde. Sana 70 dolar'da ben göndericem.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,232
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Oc ve Uv istemememin sebebi anakartımın buna uyumlu olmamasıydı
Overclock ve Undervolt işlemlerinin anakart ile alakası yok, dolayısıyla uyumsuzluk söz konusu değil. İşlemcinizin de ayrıca önemi yok.

Zorbey1998

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Mehmet Efe Sarıyar
İlgilendiği Kategoriler
Oyun pcleri ve PSU
Overclock ve Undervolt işlemlerinin anakart ile alakası yok, dolayısıyla uyumsuzluk söz konusu değil. İşlemcinizin de ayrıca önemi yok.
Ekran kartı. Gtx 1660 super markası da sanırım ELSA imiş oc yapılır mı bu kartla?

Zamanında bana yapamazsın o anakartla demişlerdi de pardon özür dilerim

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,232
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı. Gtx 1660 super markası da sanırım ELSA imiş oc yapılır mı bu kartla?

Zamanında bana yapamazsın o anakartla demişlerdi de pardon özür dilerim
Yapılır, adını dahi ilk defa duyuyorum siz nereden buldunuz bu kartı ? Neyse, sıcaklık konusunda nasıl bir performans sergileyecek bir fikrim yok.

Zorbey1998

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Mehmet Efe Sarıyar
İlgilendiği Kategoriler
Oyun pcleri ve PSU
Yapılır, adını dahi ilk defa duyuyorum siz nereden buldunuz bu kartı ? Neyse, sıcaklık konusunda nasıl bir performans sergileyecek bir fikrim yok.
Kasayı kendimiz değiştirerek boşta 35 40 oyunda max 56 derece alıcak şekilde fan yerleşimi yaptık ve bilgiasayarımı bir gafletle izoly almıştım bilmiyodum o zamanlar ne aldığımı

Fanlarında elsa yazıyor

https://m.turkish.alibaba.com/p-detail/Elsa-VGA-card-GPU-card-GTX1660-1600062403515.html sanırım bu ekran kartım

23-25MH veriyor kankam o kart, aylık 70 dolar kazandırsın ETH'den göster kanıtlı bir şekilde. Sana 70 dolar'da ben göndericem.

Son düzenleme:

Zorbey1998

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Mehmet Efe Sarıyar
İlgilendiği Kategoriler
Oyun pcleri ve PSU
@Hudzell sorularıma cevap verebilir misin brom üstteki linkteki kartla oc ve uv yapılır mı

Zorbey1998

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Mehmet Efe Sarıyar
İlgilendiği Kategoriler
Oyun pcleri ve PSU

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,232
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler

Zorbey1998

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Mehmet Efe Sarıyar
İlgilendiği Kategoriler
Oyun pcleri ve PSU
Geldim hocam, her karta oc ve uv yapılabilir lakin hepsinde aynı performansı vermesini bekleyemeyiz.
Pardon etiket spamı atmışım baya heyecanlıydım neyse hocam teşekkürle o zaman mininge giriyorum faturaya çok yansımaz değil mi son olarak sorayım

Top Bottom