Neler Yeni

Güç tuşu çalışmayan cihaza nasıl root atabilirim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Berat Yalçın
J700F J7 2015 bu cihaza root atmak istiyorum fakat güç tuşu çalışmadığı için yükleme moduna sokamıyorum.
telefon üzerinden Kingroot ile denedim fakat %1 de kalıyor. başka türlü nasıl root atabilirim?

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,286
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
şarja taktığınız anda güç tuşuna basılmış gibi oluyor. Telefonu kapatıp prize taktığınız gibi ses kısma açma butonuna basarsanız boot moda sokabilirsiniz.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,213
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Veya bir çılgınlık yapıp kablosuz hata ayıklamayı /ADB/ kullanabilirsin kapatıp açmak veya fastboot' a almak için
şarja taktığınız anda güç tuşuna basılmış gibi oluyor. Telefonu kapatıp prize taktığınız gibi ses kısma açma butonuna basarsanız boot moda sokabilirsiniz.
J700F J7 2015 bu cihaza root atmak istiyorum fakat güç tuşu çalışmadığı için yükleme moduna sokamıyorum.
telefon üzerinden Kingroot ile denedim fakat %1 de kalıyor. başka türlü nasıl root atabilirim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Berat Yalçın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
:D teşekkür ederim arkadaşlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

denedim ama olmadı :/
Mesaj otomatik birleştirildi:

Veya bir çılgınlık yapıp kablosuz hata ayıklamayı /ADB/ kullanabilirsin kapatıp açmak veya fastboot' a almak için
nasıl yapabilirim

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Berat Yalçın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Geliştirici seçeneklerinden ADB(kablosuz hata ayıklama) açman lazım
Uygulamaları USB ile doğrula
ADB/ADT den kurulu uygulamalarda zararlı davranış olup olmadığını kontrol et

bunu açtım