Neler Yeni

Güç kaynağı değişikliği

VValtieL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Buğra
Bütçe
4000
Elimde Fsp FSP750-50AAA model güç kaynağı var ancak güç kaynağından pek memnun değilim. Çok gereksiz SATA kablosu var ve kabloları örgülü değil ayrıca her güç kaynağında olur mu bilmiyorum ama güç kablolarındaki tırnaklar çok zor çıkarılıyor kabloları çıkarıp takarken elim acıyor. Yeni çıkan modellerde kabloları kendimiz takıyoruz bu modeller çok hoşuma gidiyor. Bunu satıp kaliteli bir PSU almak istiyorum sizce gereksiz mi olur? Düşündüğüm model.

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
964
İsim
Ömer
Instagram
aydomer39
Steam
1316142768
Elimde Fsp FSP750-50AAA model güç kaynağı var ancak güç kaynağından pek memnun değilim. Çok gereksiz SATA kablosu var ve kabloları örgülü değil ayrıca her güç kaynağında olur mu bilmiyorum ama güç kablolarındaki tırnaklar çok zor çıkarılıyor kabloları çıkarıp takarken elim acıyor. Yeni çıkan modellerde kabloları kendimiz takıyoruz bu modeller çok hoşuma gidiyor. Bunu satıp kaliteli bir PSU almak istiyorum sizce gereksiz mi olur? Düşündüğüm model.

gereksiz ama illa alcam derseniz 750w değilde 1000w 850w falan alın hazır almışken bida değiştirmessiniz

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Ege

bütçe biraz çıkıyorsa şuna bakabilirsiniz o ürün 3.2k ya çok fazla kez verildiği için 4.2k biraz fazla geldi
üst tierde gayet iyi bir psu

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
964
İsim
Ömer
Instagram
aydomer39
Steam
1316142768

o psuya verceğin paraya bunu alabilirsin https://www.sinerji.gen.tr/deepcool...sogutucu-yukseltmeli-avantajli-paketi-p-49681

Zelrael

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
315
İsim
Enes Var
Bu nasıldır?
Kötü.

Üstte atılan PX-G iyi onu alabilirsin bütçen çıkarsa. CWT CSZ platformunu kullanıyor yani iç bileşenleri MSI A850G ve NZXT C850 Gold (V2) ile aynı. C Gold fiyatı yakındı en son model numarası PA ile başlıyorsa ve daha ucuzsa NZXT C Gold'da alabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kötü.

Üstte atılan PX-G iyi onu alabilirsin bütçen çıkarsa. CWT CSZ platformunu kullanıyor yani iç bileşenleri MSI A850G ve NZXT C850 Gold (V2) ile aynı. C Gold fiyatı yakındı en son model numarası PA ile başlıyorsa ve daha ucuzsa NZXT C Gold'da alabilirsin.
Şu an N11'de 4599 TL imiş nays ile alırsanız 4399 TL, alabilirseniz alın çok iyi fiyat
Çıkamazsanız Corsair RM750 4150 TL, Deepcool PQ850M 4200 TL şu an. (PQ-M Seasonic Focus Gold platformunu kullanıyor Rog Strix psuların kullandığı ile aynı, ama az daha üstüne NZXT C Gold kesinlikle değer)

Sizin attığınız Gigabyte P-GM konusunuda biraz açıyım, o psu bildiğiniz alev alan bir psu idi
V2 revizyonu ile patlaması bu kadar kolay değil artık ama yinede kötü bir psu, bu paraları vermeyin

Son düzenleme:
Top Bottom