Neler Yeni

Güç Kaynaklı Kasa Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Oytun Çilen

Bu bir örneği hatta yorumlarını da okuyabilirsin.
sanırım biraz bütçemi arttırıp hazır ince hesapta 4bin lirayken bunu alacağım. fan kontrolcüsü yok sanırım. olsa çok iyi olurdu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrı ayrı kasa ve cpu almaktan daha uyguna geliyor sanırım

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
Conqueror
sanırım biraz bütçemi arttırıp hazır ince hesapta 4bin lirayken bunu alacağım. fan kontrolcüsü yok sanırım. olsa çok iyi olurdu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrı ayrı kasa ve cpu almaktan daha uyguna geliyor sanırım
Aynen öyle gidip yan sanayi marakalar almaktansa bunu almayı tercih ederdim.

ThE LoSt

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Oytun Çilen
Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
Conqueror
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Oytun Çilen
Hayırlı olsun kardeşim kullanıp deneyimlerini de belirtirsen sevinirim güzel günlerde sorunsuz bir şekilde kullanman dileğiyle.
Eyvallah. Çok teşekkür ederim sana ve yardımcı olan tüm arkadaşlara.

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Oytun Çilen
Hayırlı olsun kardeşim kullanıp deneyimlerini de belirtirsen sevinirim güzel günlerde sorunsuz bir şekilde kullanman dileğiyle.
Merhaba kardeş. Önerdiğin kasayı almıştım. Ancak 8 ay sonra eski kasamdaki sistemi yeni kasaya taşıma şansım oldu :) bayram tatilinde hallettim. Ancak şöyle bir sorun var. Güç kaynağından oyunlarda çok fazla cızırtı geliyor. Hatta eski kasamdaki 550w olandan bile o kadar gelmiyordu. Normal mi yoksa güç kaynağında sorun mu var sence ?

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
Conqueror
Merhaba kardeş. Önerdiğin kasayı almıştım. Ancak 8 ay sonra eski kasamdaki sistemi yeni kasaya taşıma şansım oldu :) bayram tatilinde hallettim. Ancak şöyle bir sorun var. Güç kaynağından oyunlarda çok fazla cızırtı geliyor. Hatta eski kasamdaki 550w olandan bile o kadar gelmiyordu. Normal mi yoksa güç kaynağında sorun mu var sence ?
Merhaba dostum güle güle kullan bahsettiğin olayı daha önce bende yaşadım ciddi bir sorun değil güç kaynağı aşırı güç üretirken ekran kartlarındaki coil whine sesi gibi ses çıkarabiliyor genellikle kapasitörler kondansatörler den veya trafodan geliyor o ses eğer rahatsız edici derecede değil ise o şekilde kullanabilirsin ama ben takıntılıyım diyorsan garantiye gönder gerçi hep sorun görülmedi diyerek geri iade ediyorlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Oytun Çilen
Merhaba dostum güle güle kullan bahsettiğin olayı daha önce bende yaşadım ciddi bir sorun değil güç kaynağı aşırı güç üretirken ekran kartlarındaki coil whine sesi gibi ses çıkarabiliyor genellikle kapasitörler kondansatörler den veya trafodan geliyor o ses eğer rahatsız edici derecede değil ise o şekilde kullanabilirsin ama ben takıntılıyım diyorsan garantiye gönder gerçi hep sorun görülmedi diyerek geri iade ediyorlar.
Öncelikle teşekkürler. Aslında çok takmak istemiyorum ama 550w olan eski güç kaynağının cızırtı çıkarmadığı oyunlarda ve eski güç kaynağının cızırtı çıkardığı oyunlarda da ondan daha çok cızırtı çıkarıyor sanki. Önemli bir şey değilse ve dediğin gibi genelde sorun yok diye geri yolluyorlar ise boşuna tekrar kasayı söküp yollamıyım. Kasa ile birlikte isterler şimdi hepten uzun iş tekrar kasadan sök yolla falan uğraşılmaz. Eski kasada fan sayısı daha az olmasına rağmen sesi daha çoktu ve yıllarca kullandım. Bu kasanın sesi çok az gerçekten. Çok beğendim. En çok sesi çıkaran işlemci soğutucum T6 ultra olmasına rağmen (yıllarca o sese alıştım) yine de kasa sesi gerçekten azaldı. Cızırtı çoğaldı bu seferde :)

Top Bottom