Neler Yeni

Güncel Olarak Satışta Olan En Güçlü Ekran Kartı Hangisi?

eylsbbh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
eylul unsal
Dostlarım selam, son 3-4 yıldır annemi bilgisayarı yenilemesi konusunda sıkıştırıyorum, yani soruyorum arada bir. Ekran kartını almayı kabul etti diğer parçaları babam alıcak. Gürcistan'a gidip ucuza en yüksek ekran kartını alıcağını söyledi benden haber bekliyor. Şu anda güncel olarak en yüksek ekran kartı hangisi? Cahilliğimden soruyorum 4060 falan görüyorum ama pek araştırmadım.

Semix59

80+ Silver
Dostlarım selam, son 3-4 yıldır annemi bilgisayarı yenilemesi konusunda sıkıştırıyorum, yani soruyorum arada bir. Ekran kartını almayı kabul etti diğer parçaları babam alıcak. Gürcistan'a gidip ucuza en yüksek ekran kartını alıcağını söyledi benden haber bekliyor. Şu anda güncel olarak en yüksek ekran kartı hangisi? Cahilliğimden soruyorum 4060 falan görüyorum ama pek araştırmadım.
4090 diye biliyorum.

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,705
İsim
Orkun
Piyasada ki en güçlü ekran kartı RTX 4090 ama bu 4090 ların da arasında ufak farkları bulunuyor. YouTube dan falan kıyaslamalarını izleyip arasından tercihinizi siz yapın.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
En güçlü kart RTX 4090 ama yurtdışında bile üst serileri 2000€ civarı bu kartlar pek ucuz sayılmaz haberin olsun 😀

eylsbbh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
eylul unsal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
En güçlü kart RTX 4090 ama yurtdışında bile üst serileri 2000€ civarı bu kartlar pek ucuz sayılmaz haberin olsun 😀
Ekonomik olarak iyi bir aile olduğumuz için sorun yaratacağını sanmıyorum teşekkür ederim yinede bilgilendirdiğin için haberim yoktu

_Zaur_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,438
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Nvidia'da Model numarası sonu 60 ile biten ve üzeri kartlar seni üzmez

Amd önermek istemiyorum, kullanıcılarıda hayatımızı bitirdi bu kart diye yakınıyorlar.
Ama istersen söliyim.
Amd de model numarası sonu 600 - 700 biten ve üzeri kartlar seni üzmez

eylsbbh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
eylul unsal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Nvidia'da Model numarası sonu 60 ile biten ve üzeri kartlar seni üzmez

Amd önermek istemiyorum, kullanıcılarıda hayatımızı bitirdi bu kart diye yakınıyorlar.
Ama istersen söliyim.
Amd de model numarası sonu 600 - 700 biten ve üzeri kartlar seni üzmez
3 yıl önce 1050ti kullanıyordum, yandı bi şekilde. şu an bizim bilgisayarcının geçici sürelik taktığı amd kartı kullanıyorum. Amd kartları hiç bir zaman tercihim olmadı, kuzenim bi ara kullanıyordu çok sorun yaşıyordu, o yüzden amdye kanım ısınık değil. Fakat önerin için teşekkürler

_Zaur_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,438
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
3 yıl önce 1050ti kullanıyordum, yandı bi şekilde. şu an bizim bilgisayarcının geçici sürelik taktığı amd kartı kullanıyorum. Amd kartları hiç bir zaman tercihim olmadı, kuzenim bi ara kullanıyordu çok sorun yaşıyordu, o yüzden amdye kanım ısınık değil. Fakat önerin için teşekkürler
1050ti nasıl yanabilir? Kasa havalandırması yokmuydu? Kasa ne modeldi?

eylsbbh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
eylul unsal
1050ti nasıl yanabilir? Kasa havalandırması yokmuydu? Kasa ne modeldi?
Havalandırması tabi ki vardı, kasa eski 2013den kalma kasaydı hala o kasayı kullanıyorum kısa süreliğine. Fakat havalandırması çok iş görmüyordu, bide ard arda günlerce açık kalınca, sonuç.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
O kadar yüksek bi karta inan gerek yok. Tabi 4K oyun düşünmüyorsan

eylsbbh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
eylul unsal
O kadar yüksek bi karta inan gerek yok. Tabi 4K oyun düşünmüyorsan
Aslında aklımda 2060 almak vardı, sonra RTX 3060 12G'a yükseldi. Fakat 3060 beni ne kadar götürür inan bilmiyorum, kaç yıl götürür derken en temizinden 4090 almayı düşünüyorum şu an ama kararsızım, o kadar paraya babalar gibi ekipman falanda dizebilirim şahsen. Fakat dediğim gibi kararsızım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,840
Üyeler
156,531
Son üye
erdemsahn41
Top Bottom