Neler Yeni

Öneri Güncel | Olsada direkt alsam dedidğiniz ürünler nelerdir?

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,431
İsim
Olcay akbulut
KONU GÜNCEL

selamlar tekrardan, t-shirt hoodie vs çıkartsam giyer misiniz?

örnek 2 tasarım var şuanlık,

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

Ürünler merterde sıfırdan hazırlanıcak bu arada hazır malzeme üzerine baskı olmayacak, o yüzden kumaş kontrolü gibi şeylerde benim elimde sanırım, olur derseniz istediğiniz kumaş türünü de yazın

Selamlar, uzun süredir aklımda olan bi projeyi gaza gelip hayata geçirme planı aldım :D
Uzun uzun girişimin açıklamasını yapıp sizi yormak istemiyorum zaten uzun yazılar genelde okunmuyor :kekw:

Sizden cevabını beklediğim sorular şunlar;
(oaK#3579 dilerseniz Discord üzerinden de iletebilirsiniz)

• İhtiyacınız olan ürün nedir? (Kasa için ön kapak, sıvı soğutucumun kapağı için anime kızlı kafa vs.)
  • ihtiyacınız olan ürün aktif olarak TR de var mı? Var ise sizin gördüğünüz eksikler nelerdir?
  • İhtiyacınız olmasa bile ''Ulan şöyle bi şey olsa da alsam be'' Dediğiniz bir şey var mı? Var ise nelerdir?
  • Tercih ettiğiniz malzeme çeşidi (örn. Çelik, plastik, cam vs.)
  • İhtiyacınız olan ürün ve/ya istediğiniz ürünün olmasını istedğiniz boyut (Her boyut herkese uymadığı için bilmekte fayda var)
  • İhtiyacınız olan ürün ve/ya istediğiniz ürünün olmasını istediğiniz ürüne verebileceğiniz max. ücret nedir (TL)
  • Eğer ürünleri kendi sitemde satarsam, hangi altyapıyı kullandığım takdirde kendinizi daha rahat hissedersiniz? (Shopify, Shopier, İkas vb.)

Açıklama: Henüz sadece fikir alıp, arz ve talep dengesine bakıyorum. Henüz ortada bir şirket, grup, ürün yok. Bir kaç ürün tasarımı hazır sadece, uygun kitle yakalandığı takdirde, elime para geçtiği gibi üretime start vereceğim.

Tasarımı hazır olan ürünler şunlar

Kulaklık standı, GPU holder

Üretimi kesin değil ancak bir de mouse tasarımı var.
Direkt siz modlayın diye sadece kasayımı satarım yoksa bi delilik yapıp direkt mouse olarak mı çıkartırım bilmiyorum onu da çok istiyorum da hayırlısı :D

Son düzenleme:

jımalya

80+ Bronze
3d yazici ile mi basicaksiniz hocam

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,431
İsim
Olcay akbulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3d yazici ile mi basicaksiniz hocam
Duruma göre, 3d printer ile basılacak bir şey ise 3d printer ile basarım plastik olanları. Çelik gibi şeyler için zaten 3d printer olmuyor onları başka şekilde halledeceğim
Mesaj otomatik birleştirildi:

oaK#3579 Discord üzerinden de iletebilirsiniz arkadaşlar :D

jımalya

80+ Bronze
Duruma göre, 3d printer ile basılacak bir şey ise 3d printer ile basarım plastik olanları. Çelik gibi şeyler için zaten 3d printer olmuyor onları başka şekilde halledeceğim
tr de uygun fiyatli kasaya koymalik figur yok hepsi cok pahali bu ise bir bakin derim

halitxct

80+ Silver
Selamlar, uzun süredir aklımda olan bi projeyi gaza gelip hayata geçirme planı aldım :D
Uzun uzun girişimin açıklamasını yapıp sizi yormak istemiyorum zaten uzun yazılar genelde okunmuyor :kekw:

Sizden cevabını beklediğim sorular şunlar;
(oaK#3579 dilerseniz Discord üzerinden de iletebilirsiniz)

• İhtiyacınız olan ürün nedir? (Kasa için ön kapak, sıvı soğutucumun kapağı için anime kızlı kafa vs.)
  • ihtiyacınız olan ürün aktif olarak TR de var mı? Var ise sizin gördüğünüz eksikler nelerdir?
  • İhtiyacınız olmasa bile ''Ulan şöyle bi şey olsa da alsam be'' Dediğiniz bir şey var mı? Var ise nelerdir?
  • Tercih ettiğiniz malzeme çeşidi (örn. Çelik, plastik, cam vs.)
  • İhtiyacınız olan ürün ve/ya istediğiniz ürünün olmasını istedğiniz boyut (Her boyut herkese uymadığı için bilmekte fayda var)
  • İhtiyacınız olan ürün ve/ya istediğiniz ürünün olmasını istediğiniz ürüne verebileceğiniz max. ücret nedir (TL)
  • Eğer ürünleri kendi sitemde satarsam, hangi altyapıyı kullandığım takdirde kendinizi daha rahat hissedersiniz? (Shopify, Shopier, İkas vb.)

Açıklama: Henüz sadece fikir alıp, arz ve talep dengesine bakıyorum. Henüz ortada bir şirket, grup, ürün yok. Bir kaç ürün tasarımı hazır sadece, uygun kitle yakalandığı takdirde, elime para geçtiği gibi üretime start vereceğim.

Tasarımı hazır olan ürünler şunlar

Kulaklık standı, GPU holder

Üretimi kesin değil ancak bir de mouse tasarımı var.
Direkt siz modlayın diye sadece kasayımı satarım yoksa bi delilik yapıp direkt mouse olarak mı çıkartırım bilmiyorum onu da çok istiyorum da hayırlısı :D
hava soğutma

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,431
İsim
Olcay akbulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,753
İsim
Eren Güven
tr de uygun fiyatli kasaya koymalik figur yok hepsi cok pahali bu ise bir bakin derim
+1 ABS plastik veya benzer malzemeden kasa içine konacak güzel figürler arıyorum ama çok pahalılar. Oyun temalı olur, film temalı olur veya tamamen fantastik ürünler de olur yeter ki güzel ve uygun fiyatlı olsun

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,431
İsim
Olcay akbulut
+1 ABS plastik veya benzer malzemeden kasa içine konacak güzel figürler arıyorum ama çok pahalılar. Oyun temalı olur, film temalı olur veya tamamen fantastik ürünler de olur yeter ki güzel ve uygun fiyatlı olsun
Kişiye özel çakma funko pop figür yapmam yok mu :D

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,185
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
1 - Kasanın camı kırıldığında tedarik sıkıntısı yaşanıyor firmanın birisiyle anlaşabilirsen temperli camı uygun ölçülerde kestirip satışını yapabilirsin
2 - Önü kapalı ama fiyatı uygun kasalar var bu kasalar için DIY mesh ön panel yapan yabancı instagram sayfaları gördüm en çok kullanılan önü kapalı kasa için doğru pazar analizi yapabilirsen bunu yapıp satışını sağlayabilirsin.
3 - figür.. yukarıda arkadaşların da belirttiği gibi kasanın içini - dışını süsleyecek hatta oyuncu odasına koyulabilecek ufak aksesuar - süs hiçbir şey bulunmuyor bulunanlarda aşırı derecede pahalı çünkü yurtdışından getiriliyor bir çoğu. 3d printer ile daha makul fiyatlara güzel tasarımlar yapıp satabilirsin.
4 - Kasa içi renkli kablolar. RGB olanları var pahalılar onları saymıyorum örneğin ekran kartı 8 pin güç kablosu ve 24 pin anakart kablosunu kasamın rengine uygun olacak şekilde beyaz yapmak istiyorum ama yok olanlar da yine ithal olduğundan dolayı çok pahalı.

xraye

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Burak Akgül
Ekran kartı desteğine talibim şimdiden ama uygun fiyatlı olsun lütfen.

Top Bottom