Neler Yeni

Güncelleme sonrası kasma

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Koray demir
Bilgisayarı alalı 4 ay oldu son güncellemeler den sonra (hangisi bilmiyorum) bilgisayar kafayı yedi.(masa üstünde imlecin bile takıla takıla gitmesi ,bilgisayar kapata basınca kendini kapatamaması kendini yeniden başlatamaması) . Bunlar olduktan sonra pc yi resetledim driverları teker teker denedim ve sonunda anakart ile alakalı driverları yükleyince aynı sorun oluyo tamam dedim kurmayayım 30 40 fps kayıp var çok değil dedim bu seferde masa üstünde , youtube de veya oyunda anlık kasıyor oyunda fps olarak 400 den birden 150 200 e düşüyor sonra düzeliyor belli aralıklarla 2 sorunada yardımcı olabilirmisiniz.(Driverlar yüklenince kasma sorunu+driverlar yüklemesemde anlık kasma sorunu)

Asus B450m dragon
Asus gtx 1660s
16 gb ram
500gb + 240gb ssd
Ryzen 5 3500x
Windows 10 pro(orjinal)

Umutcan12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
685
İsim
Umutcan
Bilgisayarı alalı 4 ay oldu son güncellemeler den sonra (hangisi bilmiyorum) bilgisayar kafayı yedi.(masa üstünde imlecin bile takıla takıla gitmesi ,bilgisayar kapata basınca kendini kapatamaması kendini yeniden başlatamaması) . Bunlar olduktan sonra PC yi resetledim driverları teker teker denedim ve sonunda anakart ile alakalı tüm driverları yükleyince aynı sorun oluyo tamam dedim kurmayayım 30 40 fps kayıp var çok değil dedim bu seferde masa üstünde , youtube de veya oyunda anlık kasıyor oyunsa fps olarak 400 den birden 150 200 e düşüyor sonra düzeliyor belli aralıklarla 2 sorunada yardımcı olabilirmisiniz.(Driverlar yüklenince kasma sorunu+driverlar yüklemesemde anlık kasma sorunu)
Sistem özelliklerin neler öncelikle söylermisin?

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Koray demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gtx 1660 super oc
Ryzen 5 3500x
16gb ram
240 + 480 gb ssd
Windows 10 pro
Anakart driverı kurulunca biosta boot kısmınd adeğişiklik yapıyodu onu düzelttim sürekli kasma kendini kapatamama olayı kalktı ama anlık kasma oluyo heryerde onu çözemedim

Top Bottom