Neler Yeni

Yardım *doluşun beyler eğlence var GÜNCELLENDİ* BRAWL STARS HESABI İLE İLGİLİ

Dahası  
Reaksiyon skoru
676
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Teknolojik gelişmeler, Bilgisayar bileşenleri, Yazılım
Bu konuyu o çocuk görse tam şenlik olur ha XD. Geçmiş olsun hocam.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Tamam tehtid konusunda haklısın ama ilk başta geri alma düşüncen çok yanlış. Eğer burda seni çoğu kişi destekleseydi belki geri alacaktın. Ben öyle düşündüm mesela. Ticaret bittiyse hayırlı olsun deyip geçersin.
zaten çoğu kişi al dedi. Ama bu sonuçta hırsızlık gibi oluyor ve başkasının demesi önemli deği. o hırsızlığı kendine yakıştırp yakıştırmadığınla ile ilgili. Ben zaman verdim. Zaten unuttum gitti.

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Mark
Anladım kardeşim ama sende beyin olmadığı için ünlemi sonradan koydun gibi. Yaptığım alıntıda ünlem koymamışsın çünkü. Kendini rezil etme istersen.
Dayı ne anlatıyorsun senin gibi mizah anlayışı kıt insanlar için koydum ünlemi biraz agresifsin kim sinirlendirdi seni "memo" 😁

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,142
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Tamam tehtid konusunda haklısın ama ilk başta geri alma düşüncen çok yanlış. Eğer burda seni çoğu kişi destekleseydi belki geri alacaktın. Ben öyle düşündüm mesela. Ticaret bittiyse hayırlı olsun deyip geçersin.
Katiliyorum arkadasa. Cunku konu basinda oyle bir tavriniz var ki burada ki cogu kisi hesabi geri al yazsaydi alacaktin belki de. Onun disinda konu sahibi yuzde yuz hakli zaten. Sadece basta ki tavri hos degil.

Unkown1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
memo
Katiliyorum arkadasa. Cunku konu basinda oyle bir tavriniz var ki burada ki cogu kisi hesabi geri al yazsaydi alacaktin belki de. Onun disinda konu sahibi yuzde yuz hakli zaten. Sadece basta ki tavri hos degil.
Aynen öyle ilk benim yazdığım düşünce normalde gülünecek bir şey değil ama konu sahibi sağ olsun hoşuna gitmiş sanırsam gülmüş geçmiş. Tavrı pek hoş değil arkadaşın. Kendi kafasında biri yanlış anlamasın.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hiç fark etmemişim. Arkadaşlar bu hırsızlığa giriyor. Bunu yapacak cesareti bulamam kendimde. Elim ayağım titrer. Vicdan azabından ölürüm. sadece acaba yapsam mı diye aklıma geldi sonra zaten iyi ki de yapmamışım dedim.

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,142
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Hiç fark etmemişim. Arkadaşlar bu hırsızlığa giriyor. Bunu yapacak cesareti bulamam kendimde. Elim ayağım titrer. Vicdan azabından ölürüm. sadece acaba yapsam mı diye aklıma geldi sonra zaten iyi ki de yapmamışım dedim.
O zaman sikinti yok hoca olmasi gerekende o zaten. Yoksa seye katiliyorum yani her ne kadar oyun bile olsa insan emek verdigi biseyi elden cikarinca uzulur illa ki.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Aynen öyle ilk benim yazdığım düşünce normalde gülünecek bir şey değil ama konu sahibi sağ olsun hoşuna gitmiş sanırsam gülmüş geçmiş. Tavrı pek hoş değil arkadaşın. Kendi kafasında biri yanlış anlamasın.
O gülme emojisi alışkanlık olmuş 🤣

Top Bottom