Neler Yeni

Güvenli modda başlattım geri alamıyorum. Yardım!

ânomaly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Anıl Kadir FINDIK
Bilgisayar local admin üzerinden msconfig ile güvenli modda başlatıldı. Fakat domain user ile giriş yaptığımda güvenli modda başlatıyor geri alamıyorum. Local admin hesabına giriş yapamadığım için msconfigden geri alamıyorum güvenli modu nasıl yapabilirim acil yardım!!

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Umut Yıldız
Merhaba PC yi yeniden başlatın da güvenli moddan çıkıp norlmal başlaması lazım bı PC ni yeniden başlatıp denermisin kral
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgisayar local admin üzerinden msconfig ile güvenli modda başlatıldı. Fakat domain user ile giriş yaptığımda güvenli modda başlatıyor geri alamıyorum. Local admin hesabına giriş yapamadığım için msconfigden geri alamıyorum güvenli modu nasıl yapabilirim acil yardım!!

ânomaly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Anıl Kadir FINDIK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ânomaly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Anıl Kadir FINDIK
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Umut Yıldız
Maalesef şu an erişemiyorum başka yolu yok mu?
Kral kurtarma menüsü gircez şimdi bu adımları takip et
WIN + L tuş kombinasyonunu kullanarak oturum açma ekranına gelin ve SHIFT tuşuna basılı tutarak ekranın sağ altındaki Aç/Kapa tuşuna basın. Bilgisayarınızın düzgün şekilde çalışmadığı ve Windows’un başlatılamadığı durumlarda da karşınıza gelecek adımları izleyin de ilgili seçeneklere ulaşabilirsiniz. Sorun Gider seçeneğine tıklayın ve devam edin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Maalesef şu an erişemiyorum başka yolu yok mu?
Yukardaki adamları yapınca kral bu adımları yap Gelişmiş Seçenekler > Komut İstemi tıkla sonra bu kodları yaz
bcedit
Bu girdikten sonra aşağıdaki resimdeki gibi ekran gelecek kral Windows Boot Loader kısmındaki identifier değerini aklında tut kral şimdi güvenli modu kapatacaz bu kodu yaz
bcdedit /deletevalue {} safeboot
Not: {} yerine resimde görülen identifier değerini yazacaksın kral bukadar kral umarım çözülür çözülmese bana cevap yaz kral başka adım var onuda yazcam.

Ekler

• DKurtarma2-750x639.jpg
    DKurtarma2-750x639.jpg
    55.6 KB · Hit: 6
  • DKurtarma1-750x464.jpg
    DKurtarma1-750x464.jpg
    43.4 KB · Hit: 6
  • indir.jpeg
    indir.jpeg
    71.2 KB · Hit: 4
Son düzenleme:

ânomaly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Anıl Kadir FINDIK
Teşekkür ederim dostum neyse ki local admin hesabıma ulaşabildim ve ordan direkt kapattım. Yine de yardımın için çok teşekkürler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,163
Üyeler
156,443
Son üye
Khleodon
Top Bottom